anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, gdy Sprzedający twierdzi, że zwrócił wpłatę, a ja nie mam jej na koncie?

Client:64165984
#7 Wielbiciel#

22 lipca zwrócilam towar ze względu na za mala rozmiarowke. Sprzedawca potwierdzil odbiór zwrotu ale twierdzi, że allegro przetrzymuje zapłatę i nie mam zwrotu pieniędzy. Co mam zrobić,?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:64165984 Jeżeli nie masz maila od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty, sprzedawca jej nie zwrócił. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy szybko pieniądze odda.

Jeżeli mail od Allegro był, sprawdź dokładnie swoje konto bankowe, ponieważ pieniądze powinny wrócić. Gdyby nie wróciły, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:64165984, widzę, że korespondowałaś z nami mejlowo w tej sprawie. Tak, jak pisaliśmy, Twój bank powinien skontaktować się z operatorem płatności BLIK, aby rozwiązać tę sprawę. My po swojej stronie potwierdzamy, że Sprzedający zwrócił środki. Otrzymałaś potwierdzenie zwrotu w korespondencji.

Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie wyjaśnić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:64165984
#7 Wielbiciel#

Bank prosi o potwierdzenie realizacji zwrotnego przelewu . Proszę o zalaczniki

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:64165984, taki dokument otrzymasz kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy - widzę, że już to zrobiłaś. Proszę Cię o cierpliwość. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:64165984
#7 Wielbiciel#

Nadal nie mam zwrotu pieniędzy za zwrot towaru . Sprawa ciągnie się od lipca. Bank dal na piśmie ze zwrotu na konto nie ma. W najbliższym czasie oddam sprawę na policje

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:64165984, bardzo mi przykro, że ta sprawa wciąż jest nierozwiązana.

Tak, jak napisaliśmy w korespondencji mejlowej - wciąż czekamy na odpowiedź od operatora płatności. Problematyczny jest brak numeru konta bankowego na potwierdzeniach zwrotów BLIK. Natomiast jeśli w Twojej sprawie zgłoszą się do nas odpowiednie organy, przekażemy wszelkie potrzebne informacje.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Fanteczka
#7 Wielbiciel#

Czy udało się wyjaśnić sprawę? Mam podobny problem.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Fanteczka, widzę, że w tej sprawie korespondujesz z nami mejlowo. Mam nadzieję, że przesłane przez nas potwierdzenie zwrotu pozwoli na wyjaśnienie tej sprawy z bankiem. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów