anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czarna lista

famfattal
#7 Wielbiciel#

Witam 

Dzisiaj próbując zamówić wklady do pochłaniacza wilgoci dowiedziałam się że sprzedawca umieścił mnie na czarnej liście. Mam w zakładce swoje zakupy od stycznia 2019 r i nic od tego sprzedajacego nie kupowałam. Wysłałam maila z zapytaniem dlaczego umieścił mnie na tej liście i cisza 😐 co robić?? 🤔

 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

kostas11
#21 Demiurg#

@famfattal nic poszukać gdzie indziej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

famfattal
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłam 😎 ale chciałabym wiedzieć dlaczego i za co?? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@famfattal powodów może być wiele. Może kiedyś coś jednak kupowałaś i byłaś niemiła, albo bezpodstawnie pozaniżałaś mu noty albo dałaś jakiś koment. Nie wiemy co było między Tobą, a nim. O pomyłce nie ma mowy. Tam trzeba wpisać konkretną nazwę użytkownika, więc na 100% musiałaś mieć styczność z tym sprzedawcą. Sam miałem jednego klienta, który mnie wyzwał, naubliżał w mailach, że koszt wysyłki to złodziejstwo itp.itd. napisał też, że u mnie nic więcej nigdy nie kupi. Odezwał się za to mniej więcej rok po tej sytuacji, zdziwiony, jak Ty, że przecież nic u mnie nie kupował, a jest na czarnej liście. Więc pamięć potrafi być czasami zawodna 🙂 Ja zawsze robię sobie adnotację dlaczego wrzucam klienta na CL. Jednak też nie zawsze mu się później tłumaczę gdy mnie o to pyta. Dlaczego? Ano dlatego, że ja też za każdym razem proszę o to, aby jeśli był jakikolwiek problem to go zgłosić i wyjaśnić. Jeśli więc ktoś mi tego nie zgłasza tylko później wypisuje głupoty w komentarzu albo bezpodstawnie zaniża noty, to ja takiej osobie też się później nie tłumaczę dlaczego nie chcę aby kiedykolwiek robił u mnie zakupy. Na Allegro jest wielu sprzedawców, niech sobie szuka szczęścia u innych. Tylko z podejściem jak niektórzy mają, lista sprzedawców szybko im się skurczy 😉

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Kup bez rejestracji może. Albo u kogoś innego. 

oznacz moderatorów

famfattal
#7 Wielbiciel#

Nie o takie "/P/odpowiedzi" mi chodziło...interesuje mnie ta czarna lista i wyjaśnienie... 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@famfattal Może kupiłaś u jego znajomego i wydziwiałaś? 🙂 Dowiedział się i profilaktycznie wpisał. A może kupiłaś na jego innym koncie?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@famfattal  Sprzedawca ma takie możliwości. Dlaczego tak zrobił,nikt tu ci nie odpowie,tylko on. Zazwyczaj robi to jak mu wcześniej wystawisz ocenę niezgodną z jego oczekiwaniami. Możliwe że zakupiłeś na innym jego koncie albo u znajomego. Krąży także taka "czarna lista" (gdzieś.

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@famfattal Tego właściwie się nigdy nie dowiesz, chyba że sprzedawca Ci łaskawie odpisze 🙂 Być może coś mu się pomiętroliło, a może miał jakiś inny powód. Nikt prócz sprzedawcy nie powie Ci, z jakiego powodu znalazłaś się na CL. Olej to 🙂

_______
Kamila
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

famfattal jesteś na allegro od ponad 11lat , pewnie kiedyś trafiłaś na tego sprzedającego i nie do końca bylo fajnie .To taka obrona sprzedających przed toksycznymi klientami sealed

oznacz moderatorów

famfattal
#7 Wielbiciel#

A jaka jest obrona przed "toksycznymi" sprzedawcami??? 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@famfattal Możesz u nich nie kupować, nikt ci towaru na siłę nie wciska.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

famfattal ocena , dyskusja , POK 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

A jaka jest obrona przed "toksycznymi" sprzedawcami??? 

Sposobem na to jest poprosić  toksycznego sprzedawcę  o umieszczenie siebie na jego czarnej liście.  Trochę  pokretna  metoda ale  skuteczna,  masz pewność  że  drugi raz nie wdepniesz  w to samo g....   A  jak taki sprzedawca  się poczuje to sie domyśl.

Czasem lepiej zapłacić parę groszy drożej niż sobie  drugi raz nerwy szarpać

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ja od razu wszystkich upierdliwców sio na czarną

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Kupujący nie może sprzedawcy wpisać na CL to jedyne prawo jakie ma sprzedawca i tylko on może tam wpisać toksycznego klienta ,klient ma większe prawa regulaminowe i na pewno znajdziesz tam coś co pomoże ci w walce z takim sprzedawcą.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

niuniu ale toż ja jestem sprzedawcą

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

i kupujących albo próbujących ''kupować'' sio na black listę

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Sprzedajesz jako firma? 

oznacz moderatorów