anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czarna lista

piotrino1
#7 Wielbiciel#

Zostałem umieszczony na czarnej liście, gdyż oceniłem koszt wysyłki na 4 (nie odbiegał od standardów Allegro , ale nie był jakiś szczególnie niski). Jest to moim zdaniem nieuczciwe dla innych kupujących, takie zawyżanie własnych ocen na siłę. Do tego dochodzi odmowa sprzedaży co jest niezgodne z polskim prawem (Kodeks Cywilny). Dobrze, że Allegro to setki sprzedawców, podobnej tematyki więc sprawy nie ma, ale czy na pewno ?  

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety wszyscy o tym doskonale wiemy, ale trudno wymagać, żeby kupujący o tym wiedzieli🙂 niestety, ale nawet na tym forum, sprzedający są przedstawiani jako okropni wyzyskiwacze bezbronnych kupujących, więc czego wymagać od kupujących?🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Nie bardzo rozumiem w jakim celu informujesz nas o tym. Pomóc nikt z nas Ci nie jest w stanie, Allegro by mogło, ale tego nie zrobi - bo nie. Jedyne (prócz założenia innego konta/kupna jako niezarejestrowany) co można zrobić, to udać się do sądu. Albo zgłosić się w prokuraturze/na policji i upierać się, że zachodzą tu przesłanki opisane w art. 135 kw. Ewentualnie pogadać z rzecznikiem konsumenta ( o ile to zakup konsumencki), który może wpłynąć na sprzedawcę. Choć i tak jakoś tego nie  widzę. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Vryko   Oj tam,  oj tam.  Po prostu jest  zdziwiony i  zaskoczony  zajściem  i chce  dowiedzieć się,  jak to jest,  co  inni o tym  myślą.

Po to jest chyba  to  Gadane  i dobrze że  każdy może pisać, ponarzekać  itp..

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jasne. Stąd moje podpowiedzi, co można z tym zrobić. Choć realnie, prórz ponarzekania - raczej nic. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piotrino1  Naprawdę się tym przejmujesz ?Czarną listą, niech sprzedający umieszcza wszystkich i dalej narzekają.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Witam  i  gratuluję tytułu😃  Monopol został przełamany!

Ale tak  cichutko, bez imprezy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Dziękuje nie ma za co oddam chętnie nawet mi to obleciało i "czarna mamba" wraz z swoim moderatorem nadal ustawiają pod siebie. Możliwe że za chwile "przypadkiem wg wzoru zabiorą

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ja myślę, że niektórzy poznali już swoje miejsce w szeregu, więc nie ma co znowu wracać do przezwisk.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę że nawet czas "niektórym" nie doda rozumu.Łajno na bucie ma więcej mózgu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

I to pisze osoba, która głównie chodzi po wątkach i powtarza odpowiedzi po innych, a jeśli już odpowie jako pierwsza, zazwyczaj wprowadza w błąd. Osoba, która ma problemy z wysławianiem się i która jeszcze niedawno nie wiedziała, że na końcu zdania stawia się kropkę. Osoba, która próbowała obrażać tu innych i próbuje robić to nadal, tym razem w wyjątkowo chamski sposób.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To ustawiacie ludzi w szeregi?   Całkiem już  uderzyło  do  głowy?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br. pewnie dawno skończyłeś przedszkole, ale tu możesz sobie przypomnieć dawne, dobre czasy😁

oznacz moderatorów