anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czekam na list ekonomiczny z czesciami do wiadra vileda juz tydzien kiedy dojdzie

ZBIGNIEW-2008
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@ZBIGNIEW-2008 A na kiedy w ofercie jest przewidywany czas dostawy? Jeżeli minął, to zapytaj sprzedawcę, najlepiej tu: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ZBIGNIEW-2008 To był zwykły list ekonomiczny? Jeśli tak, tego rodzaju przesyłka mogła zaginąć. Skontaktuj się ze sprzedawcą - w takiej sytuacji będzie Ci musiał oddać pieniądze lub nadać przesyłkę ponownie. Sprzedający odpowiada także za listy zwykłe.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jest sezon urlopowy, poczta nawet przy zwartych szeregach nie działa najlepiej, a teraz gdy połowa pracowników ma wolne, jak ma dojść szybko?

Wykaż się zrozumieniem, tam po za robotami pracują też ludzie. Może zapytaj u siebie w placówce pocztowej.

oznacz moderatorów

WielkiPlantronik
#11 Animator#

Wariant pesymistyczny jest taki, że z tych części ktoś już zbudował karmnik. Jaka kwota wchodzi w grę?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZBIGNIEW-2008, zerknęłam na status zamówienia. Od 16 lipca przesyłka widnieje jako doręczona do wskazanej placówki pocztowej (UP Polkowice 3).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Już masz odpowiedź ,wystarczyło samemu po numerze sprawdzić status przesyłki a tak ty czekasz na przesyłkę a właściwie to ona czeka na ciebie.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A to list ekonomiczny ma swój numer? 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@exoryna Widocznie był polecony ekonomiczny tylko autor o tym nie wspomniał.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kolekcjoner608, każde pytanie użytkownika Allegro jest tutaj mile widziane. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mr_oma Bez urazy ale z tym to się nie zgodzę bo już na kilka moich pytań z zaznaczeniem moderatorów nie dostałem żadnej odpowiedzi co mnie nieco zabolało zwłaszcza że jako sprzedawca jestem zobowiązany do szybkich odpowiedzi i sam też bym chciał by pomoc była mi udzielona szybko a nie w ogóle.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kolekcjoner608, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć od razu i na wszystkie Wasze zapytania. Czasem w sprawie wymagana jest dodatkowa konsultacja. Zachęcam Cię do podbijania takich wątków. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma Masz na myśli np. takie wątki, gdzie twój przełożony ewidentnie olewa wywoływanie go?

PS Przy okazji - tak zabawnie się składa, że dziś mija OKRĄGŁY ROK od mojego pierwszego zgłoszenia w ww. wątku, a sprzedający nadal ma wystawione ok. 2000 powielonych ofert i ma się dobrze z tego powodu🤣
Śmiech na sali to mało powiedziane...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

To możesz wypić za tą rocznicę i zdrowie wszystkich zainteresowanych tą sprawą:

😮 [%)--[

;D

Cóż Ci napisać ... Są tematy, które trzeba przemilczeć, bo wszystkie strony wiedzą jak jest i o co chodzi.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere, oferty, które w Twojej ocenie naruszają regulamin, możesz zgłosić przez ten formularz. Każde takie zgłoszenie jest weryfikowane i w razie potrzeby zostają podjęte odpowiednie środki. Natomiast nie wszystkie nasze działania są widoczne gołym okiem dla wszystkich użytkowników.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma Serio mam pojedynczo zgłaszać ok. 2000 ofert? Poważna jesteś?
Poza tym po co mam to robić, skoro w ww. wątku już przy pierwszym zgłoszeniu dałem gotowego linka do wszystkich powielonych ofert (których rok temu było coś ok. 6000) tego sprzedającego zasady łamiącego?

"Natomiast nie wszystkie nasze działania są widoczne gołym okiem dla wszystkich użytkowników." - a uzbrojonym?
Co temu sprzedającemu zrobiliście? Usunęliście mu oferty? No nie bardzo.
To może zablokowaliście mu konto za notoryczne łamanie regulaminu przez ponad rok? Nie wydaje mi się.
Czyli nie zrobiliście nic. Dlaczego? Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi😏

PS Zresztą widziałem jak "działają" te zgłoszenia - np. manipulacja słowami kluczowymi w tytule oferty (tylko jednej), zgłoszenie i nic... wisiała sobie do końca licytacji (czyli bodaj tydzień)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere, część ofert ze wskazanego przez Ciebie wątku została usunięta. Pozostali Sprzedający otrzymali upomnienie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów