anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu dopuszcza się używania bootow?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

Czemu dopuszcza się używania bootow? 

Czemu nikt tego nie ukruci?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68436905 czy możesz napisać dokładnie jakie "booty" masz na myśli?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  w sensie licytacji. Podbijasz cenę nie zdąży się zabrać palca a tu cena przez tego samego kupująca podbita.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:68436905 a jakiś dowód na użycie bot-a masz? Myślę, że udowodnienie tego typu praktyki będzie bardzo trudne (nawet dla allegro). 

oznacz moderatorów
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

Czas podbicia ceny.. licytujesz w tym samym momencie następuje podbicie  . Ciągle ten sam użytkownik. Allegro jest w stanie takie praktyki zweryfikować...

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Tak się dzieje jak ktoś wykupuje sobie "snajpera" i ustala cenę do jakiej mu będzie on podbijał w czasie kiedy on nie ma czasu pilnować aukcji . Taki program jest płatny ale jak komuś na czymś zależy to warto . System przebija z automatu natychmiast każda złożona ofertę przez innego użytkownika do kwoty ustalonej .

oznacz moderatorów
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

Czyli nie ma co brać udziału w licytacji..

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:68436905 a może nie przebiłeś ceny maksymalnej zaoferowanej przez innego licytującego?

oznacz moderatorów
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

Widziałem komunikaty....

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:68436905 jakie? Przeważnie programy aukcyjne licytują w ostatnich sekundach licytacji. Nie wiem jak było u Ciebie.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:68436905 Allegro czy Allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Masz rację nie warto bo jak 5 licytujących licytację do godziny 12:00 o godzinie 11:59:59 kliknie licytuj to nikt z nich nie ma choćby 50/50 więc zdecydowanie nie warto 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Chorzowiak Licytacje są jak dla mnie najlepszą formą zakupów ,tylko trzeba to robić z głową . Osobiście (głównie kupuję przedmioty kolekcjonerskie) ,mało interesujące są dla mnie oferty z cenami w opcji kup teraz ,wolę na spokojnie polować na lepsze okazje .

oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@kolekcjoner608 wiem sam czasem, korzystam z adrenaliny 😉 ale przy takim nastawieniu jak autor tematu to nie warto. Pomijam ze mogą boty ale tak jak pisałem jak iluś licytujących chce trafić w te ostatnia sekundę 😉 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mwmonety To tylko informacyjnie. Sam program jako taki jest darmowy > płatne sa tzw "strzały" > przeważnie ok 0,50 zł /szt . Kupujesz 10, 20 i masz na jakiś czas. Strzał jest zabierany tylko wtedy, jeżeli dzięki niemu wygrasz licytację. W tej chwili snajper działa tylko na zwykłym Allegro. Na lokalnie portal zablokował możliwość licytacji "snajperem" jakieś 3 m-ce temu > trzeba licytować ręcznie.

oznacz moderatorów
Client:68436905
#8 Zapaleniec#

Aukcja na zwykłym allegro. Fajnie że są osoby które dzielą się swoją wiedzą 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:68436905 Chcesz licytować > sam sobie zainstaluj "snajpera" Działa na każdej przeglądarce > ustawiasz swoja maksymalną cenę jaką możesz dać i idziesz na piwo. Szansa jest pół na pól >wygrasz albo nie. I wcale nie muszisz zapłacić swojej max ceny, tylko wyższą o wartośc postąpienia od ostatniego licytującego > np ustawiłeś max 200 zł, a możesz wygrac za 150 zł. Wg mnie to się opłaca.

oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@mwmonety  czyli jest proste rozwiązanie na początku aukcji przelicytować snajpera i tyle

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:68436905  To nie są żadne boty,  żadne snajpery.  Po prostu tak działa Allegro.

Czy przeczytałeś przed napisaniem tego posta instrukcję?

Jeżeli kupujący zaproponuje jakąś cenę maksymalną którą może zapłacić to na Allegro (zwykłym)  to ta oferta nie jest widoczna. Widzisz cenę wynikającą z warunku przebicia i taka cena zostanie do końca jesli nikt nie przebije.

Jeśli usiłujesz przebić to system Allegro zawsze poinformuje cię  ze cena nie jest najwyższa bo ktoś wcześniej dał wyższą cenę.  Masz szansę przebić jeśli dasz cenę wyższą niż maksymalna konkurencji. Ale nie wiesz ile.

Programy typu sniper pomagają licytować w ostatnich sekundach aukcji, ale jeśli ktoś dał cenę wyższą niż sniper to i tak są nieskuteczne.

Tak było i jest od początku Allegro. Na lokalnym jest inaczej, całkiem odwrotnie.  Może tam spróbuj swych sił.  Ale najpierw doucz się poczytaj...

oznacz moderatorów