anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu produkty z koszyka mi zniknęły? Czy można je odzyskać?

Client:48060928
#7 Wielbiciel#

Miałem kilkanaście produktów  koszyku przez dłuższy czas. Dzisiaj wszedłem i koszyk był pusty. Sam nie usuwałem żadnego produktu z koszyka. Jaki może powód usunięcia zakupów z koszyka? Czy da się odzyskać dane z koszyka?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:48060928 Nie , nie da się odzyskac produktów z koszyka. Musisz dodawać jeszcze raz.

ps Być może aukcje się skończyły?

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:48060928
#7 Wielbiciel#

Raczej się nie skończyły (nie tyle na raz). Dodałbym jakbym pamiętał co tam jest - no ale trudno się mówi. Trzeba szukać jeszcze raz 😄 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się, możesz zawsze mieć w "obserwowanych" i w koszyku zawsze jest większa pewność że przetrwają. Koszyk znikł bo towar mógł zostać sprzedany.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:48060928   Ja też kiedyś miałem taki przypadek, jednak nie sądzę aby ktoś usuwał przedmioty celowo.  Po prostu wystarczy że sprzedający zmieni cenę lub zakończy sprzedaż i koszyk się robi pusty.  Lepszym rozwiązaniem jest zaznaczenie  "Obserwuj",  wtedy nawet gdy się coś zmieni to przedmiot zostanie z odpowiednim komunikatem że się zmieniło.

A z pustego nawet Salomon nie naleje więc  musisz nakłaść do koszyka ponownie.

oznacz moderatorów

Client:48060928
#7 Wielbiciel#

No właśnie muszę chyba polubić się z przyciskiem "Obserwuj". Dzięki za odpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Mogły zniknąć po czyszczeniu ciasteczek w przeglądarce.

oznacz moderatorów