anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może być sprzedawcą danej rzeczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Smuxer1990
#1 Nowicjusz#

Dziś natrafiłem na screena faktury, na której sprzedającym jest allegro. Czy nie jest to przypadkiem jakiś fejk? Allegro zawsze podkreślało, że tylko pośredniczy w transakcjach. Jak jest teraz?
https://a.allegroimg.com/original/1edd3a/0fe5ab6d453cad0146d0018aeeb6
Da się to jakoś sprawdzić czy ta e-faktura jest prawdziwa? (przeszukałem google i nic nie znalazłem na ten temat).

Dziękuję za każdą odpowiedź na ten temat 🙂

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Smuxer1990 Allegro prowadzi na Allegro swój oficjalny sklep, wiec faktura ma prawo być prawdziwa. 🙂

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Smuxer1990 Myślę, że może również sprzedawać a o tym, ze nie sprzedaje tylko pośredniczy to w rozumieniu serwisu jaki prowadzi, czyli na allegro nie sprzedają 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Uuuu...ale negów zbierają 😂

a od innych wymagają wszystkiego super

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba @Knowhere @ZibiK30  No te komentarze są ciekawe w kontekście działań Allegro jako serwisu... ( @xyz96   FYI ) Podwójne standardy ? 🤔 i rękojmia i protokół szkody...

 

Oceny i komentarze Oficjalny sklep Allegro - Strefa Marek Allegro 2021-02-08..jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@pinsplash Czytałem hehe , masz na myśli z tym, że nie trzeba wypełniać protokołów szkody itd? Standardowa porada na AG od największego znawcy? 😄 Może to te zwroty z POK co ludzie odsyłają do Allegro zamiast sprzedawcy 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba kilka miesięcy temu, jak trafiłam na sklep Allegro mieli tylko 93% poleceń 😁

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte Brawo Ty! nawet tanie niektóre rzeczy mają i ciekawe negatywy 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ZibiK30 powinnam teraz dostać od nich jakąś prowizję za reklamę😁

oznacz moderatorów
Smuxer1990
#1 Nowicjusz#

dziękuję za te odpowiedzi! nie wiedziałem, że mają taki sklep. zatem temat do zamknięcia 😛 pozdrawiam!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Smuxer1990 Mają mają, od wielu lat robią konkurencję swoim bezpośrednim klientom (czyli sprzedającym).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedaż bez prowizji z darmowymi wyróżnieniami i wszystkim co wymyślają daje im przewagę na konkurencją ale to nie wszystko ,nie szata zdobi człowieka.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kolekcjoner608 patrząc na wysokość ich sprzedaży, to wygląda że jednak ta szata ich zdobi 😁

oznacz moderatorów