anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro wprowadzi oznaczenie informujące o pochodzeniu produktu?

gtoni
#7 Wielbiciel#

Allegro ciągle cos zmienia ,dodaje różne "**piiip**oły" dla kupującego nic nie znaczące a tylko wprowadzające zamieszanie np ostatnio jest lub nie ma "obserwuj" raz gwiazdka raz napis - wk..

Niech allegro wprowadzi obowiązek oznaczania towary "chińska tandeta" to powinien być podstawowy wyznacznik opisu towaru i podstawa do reklamacji i zwrotu, bez tego oznaczenia.

Ostatnio coraz częściej nacinam się na tym a to rurhak bubel, siekiera skręcająca się w dłoni przy rąbaniu i wiele innych.

Zamiast wprowadzać bezsensowną kosmetykę wprowadźcie cos wartościowego.

Wiem ze to już chińska firma /tandeta ?/ ale działa w Polsce.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli w ofercie zauważysz cokolwiek, co wskazuje na chińską tandetę, po prostu nie kupuj tego badziewia. Allegro Cię przed tym nie ustrzeże, ponieważ zarabia nawet na chińskiej tandecie, nie wyłączając chińskich podróbek. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gtoni dziękuję za Twoją wiadomość. Przykro mi, że miałeś negatywne doświadczenia z zakupami, jednak unikałabym takich uogólnień. Nie wprowadzimy oznaczenia, które sugerujesz, ale podejmując decyzję o zakupie możesz sprawdzić skąd pochodzi produkt i jakie ma oceny. 
Podczas szukania interesujących Cię ofert możesz zaznaczyć filtr "dostawa z Polski" lub "dostawa pojutrze", dzięki którym oferty od sprzedających z Chin nie zostaną wyświetlone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów