anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy korzystanie z bota na licytacji jest dozwolone na Allegro?

Client101560373
#7 Wielbiciel#

Witam

Próbuje wylicytować kartę graficzną ale gdy tylko podbije cenę odrazu dostaję powiadomienie o tym że moja oferta została podbita. Na chwilę obecną licytuję ja oraz według mnie bot. 

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@Client101560373 Powodzenia, nie jest to zabronione, snajper.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Client101560373 Sukcesu, można tak robić, automat.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client101560373 Na początek proponuję zapoznać się z instrukcją obsługi licytacji.

"Jeśli pojawią się inni licytujący, system będzie automatycznie licytować za Ciebie (o kwoty postąpienia potrzebne do ich przebicia) do momentu, aż ustalona przez Ciebie kwota maksymalna zostanie osiągnięta."
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client101560373 Każdy ma prawo wykupić sobie "snajpera" i ustawiać kwotę licytacji .Jeśli napiszesz większą niż ma ustawioną taki użytkownik automat przestanie cię przebijać. Niektórzy nie mają czasu i wykupują taki program by im pomógł coś wylicytować.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może bot szuka części zamiennych dla siebie 

oznacz moderatorów

timewalker75
#8 Zapaleniec#

TO  ..........STWO!!!!!!!!!!!!!!!  I  TYLE    w temacie

oznacz moderatorów

binkom
#1 Nowicjusz#

Dajesz rozsądną cenę i wygrywasz, jak dziadujesz i chcesz kupić za 10 % to spadaj.

oznacz moderatorów