anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zablokować wyświetlanie ofert sprzedającego?

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Jakiś kolejny janusz biznesu z kilku kont zalewa dział części pc swoimi gratami wystawionymi po 2-3x drożej niż w normalnym sklepie, po pare razy dziennie, nie da się nic znaleźć patrząc po nowo dodanych ofertach. Można jakoś go zablokować żeby nie widzieć jego aukcji? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinsplash
#21 Demiurg#

@kch8407 Niestety nie 😐. To plaga Allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kch8407 Nie da się niestety ale sprzedający może ciebie kupującego zablokować

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kch8407 Podobno tym się da https://chrome.google.com/webstore/detail/pomocnik-allegro/mppahmgdcnapaalefnpnfoekkpggkkol choć sam osobiście nie testowałem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Nie znam i nie mam tej przeglądarki Może ktoś może więcej powiedzieć

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 To potestuj, np. na portable'owej wersji Vivaldiego;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Wolałbym więcej opinii

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 Znalazłem też wersję na Firefoxa https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/filtr-ofert-dla-allegro/ oraz jakiś krótki filmik z prezentacją https://youtu.be/mpO-f1qZapE
Opis funkcji masz na stronach z pobraniem wtyczki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

OldGames4You
#7 Wielbiciel#

Sam jestem ciekaw dlaczego tego nie ma. Czy można uzyskać odpowiedź , dlaczego nikt na tym nie pracuje i nie doda? Sam nie chcę oglądać ofert od kilku sprzedawców , wystawiają towary w absurdalnych cenach od kilku lat, wygląda jako sobie zrobili gablotkę z grami online na allegro i mam dość serdecznie. Prosze o odpowiedź @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OldGames4You Takiej opcji nie ma i nie możemy jej dodać w najbliższej przyszłości, ponieważ takie i podobne funkcje wzbudzają wątpliwości ze strony UOKiK. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@ko_alka "nie możemy jej dodać w najbliższej przyszłości, ponieważ takie i podobne funkcje wzbudzają wątpliwości ze strony UOKiK. 

Brednie. Konsument ma prawo nie chcieć kupować u określonych sprzedawców, i UOKIKowi nic do tego. 
Natomiast sprzedawca nie ma prawa odmówić sprzedaży posiadanego w ofercie towaru konsumentowi który chce go kupić, tymczasem na allegro sprzedający mają czarną listę konsumentów. Wciskasz nam tu po prostu kit. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Nie mogę się z Tobą zgodzić. Zauważ, że lista "Moi nieaktywni kupujący" również ma coraz bardziej restrykcyjne warunki dodawania do niej klientów, zgodnie z sugestią Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@ko_alka "Nie mogę się z Tobą zgodzić. Zauważ, że lista "Moi nieaktywni kupujący" również ma coraz bardziej restrykcyjne warunki dodawania do niej klientów"

Jak zwykle u moderatorów, odpowiedź obok tematu. Napisałaś że UOKIK zabrania wam dodania czarnej listy sprzedawców, a to jest piramidalna bzdura bo UOKIKowi nic do tego. To allegro uparcie ma w düpíë postulaty użytkowników i takiej funkcji wprowadzić nie chce. I dobrze o tym wiesz, a usiłujesz wykręcić się sianem.

oznacz moderatorów