anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę prosić o wyjaśnienie tego zjawiska?

GesioGes
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Przed chwilą zakończyła się aukcja, licytowana była na 3 sekundy przed końcem, najwyższa oferta należy do mnie. Mimo to, dostałem maila jak poniżej, że nie wygrałem aukcji, a na samej ofercie jest informacja, że 'nie było ofert kupna'.

 

Czy ktoś może mi to pomoc zrozumieć? 

 

Screenshot_20210429-120919.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@GesioGes w tej aukcji sprzedający ustawił cenę minimalną, która nie została przez nikogo osiągnięta - stąd licytacja zakończyła się niepowodzeniem.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

GesioGes
#7 Wielbiciel#

Czy taka informacja nie powinna pojawić się czy to w mailu czy na samej aukcji?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GesioGes Komunikat "Nie było ofert kupna" jest standardową informacją, która pojawia się w zakończonej ofercie, kiedy nie dochodzi w niej do sprzedaży. Nie różnicujemy go ze względu na typ oferty - zarówno w licytacji (bez osiągniętej ceny minimalnej) jak i w przypadku ofert Kup Teraz, treść komunikatu jest taka sama.

Natomiast w trakcie trwania licytacji informacja o cenie minimalnej jest widoczna:

nat_not_0-1619694623338.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@GesioGes przetłumaczę co napisała @nat_not : Fakt : były w aukcji oferty kupna ale z powodu ceny minimalnej nie doszło do sprzedaży. Allegro : nie było ofert kupna - bo nie chce nam sie tworzyć różnych komunikatów ( a jeżeli fakty przeczą komunikatom - tym gorzej dla faktów ).

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów