anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge żadać wymiany?

_robert_1
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie

Kupiłem włącznik  światła (3 szt) i niestety otrzymałem z panelem w kolorze czarnym a chciałem mieć białe .

Błąd powstał w wyniku nie przeczytania w całości opisu, którego nie przeczytałem gdyż miniatura nie przedstawiał włączników w kolorze białym i czarnym tylko białym mogę domniemać iż jest to celowe działanie ze strony sprzedawcy, który chce się pozbyć czarnych włączników , Moje pytanie to czy mam szanse na reklamacje ( jeszcze nie rozmawiałem ze sprzedawcą ). Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@_robert_1  Zakup od firmy? Jeżeli tak to ponieważ : Błąd powstał w wyniku nie przeczytania w całości opisu, którego nie przeczytałem - czyli Twoja wina możesz tylko  skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy ( 14 dni)

Jeżeli osoba prywatna - dogaduj się

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

To pogadaj ze sprzedawcą. O ile normalny, nie będzie pewnie robił problemów z wymianą. Reklamowac to nie bardzo masz jak, albowiem wynika to z Twojego niedopatrzenia; reklamację stosuje się w przypadku niezgodności towaru z umową, a ta przesłanka tu nie występuje. Możesz, jak pisał wyżej @pinsplash, zwrócić bez podawania przyczyny - o ile zakup był od firmy. Ale w każdym przypadku będziesz musiał pokryć koszty wysyłki/wysyłek.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_robert_1
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, sytuacja jest lepsza niż myślałem sprzedawca jest w odległości 12 km  to podjadę i pewnie wymieni, ale ciekawi mnie czy nie jest tak że miniatura powinna przedstawiać biały i czarny włącznik, wtedy każdy by się zastanowił a tak napisał że wysyła losowo i pewnie zawsze jest to kolor czarny 🙂

jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie.

oznacz moderatorów