anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sortowanie po cenie na pewno działa prawidłowo?

reboot23
#11 Animator#

Dzień dobry.

Czy sortowanie po cenie "od najniższej" na pewno działa prawidłowo? Szukałem ostatnio naświetlacza, szukałem lampek choinkowych i generalnie w 99% przypadków wszystko pokazywało się prawidłowo, ale zdarza się, że wszystko jest pomieszane. Nawet w naświetlaczach LED pokazywało mi dziwne wyniki pomiędzy prawidłowym sortowaniem.

Załączam zrzut ekranu z wyszukiwania "AIRTAG".

odnajnizszej.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@reboot23 działa prawidłowo. Zwróć proszę uwagę, że najpierw są wyśwetlane "oferty sponsorowane" tzn. że sprzedający korzystają z Allegro Ads. Później są oferty promowane. Później wszystkie pozostałe. W każdej z tych trzech częście oferty są posortowane od tej z najniższą ceną. Czyli ostatnia w promowanej może być np. za 1199 zł (bo Airtag jest dodatkiem do np. airpodsów), a kolejna we wszystkich ofertach za 4 zł. 
Wyniki wyszukiwania zależą też od tego czy zaznaczyłeś opcję "sortuj bez dopasowania" dostępną na dole wyszukiwania. 
Sprawdziłam to wyszukiwanie w Firefoxie i u mnie jest to posortowane cenowo po kolei:

la_nika_0-1637324932057.png

Czy próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub spróbować skorzystać z innej?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

Wow, dzięki @la_nika nie sądziłem, że jeszcze muszę klikać na dole na jakieś wyłączenie dopasowania przy sortowaniu. Okazało się, że to o to chodziło.

oznacz moderatorów

to_i_owo_itp
#7 Wielbiciel#

Właśnie mamy kolejne udogodnienie, chcąc mieć oferty posortowane po cenie dostajemy najniższą gdzieś w środku listy, a konsultanci próbują odwracać kota ogonem. Podobnie jak wyżej na zrzucie widać przecież, że już wśród ofert wyróżnionych jest bałagan.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@reboot23 serwis celowo utrudnia Ci wyszukiwanie towaru

tak jak napisała @la_nika masz czytac najpierw oferty których nie chcesz oglądać

tak samo nie ma opcji szukania towaru po dacie dodanie oferty

np: w przedziale np: 1 dnia

 

oznacz moderatorów

djjjjjjj
#7 Wielbiciel#

@la_nikaspójrz jeszcze raz na ten zrzut od reboot23 i potwierdź, że według Ciebie jest to prawidłowe sortowanie. Jak już koniecznie chcecie wprowadzać coś nowego to przynajmniej pokażcie to oficjalnie, a nie gdzieś od d... Jak ktoś chce sortować po trafności, ma po trafności, jak chce po cenie niech ma po cenie, a nie po dopasowaniu allegro o czym dowiaduje się po niewczasie lub wcale.

oznacz moderatorów