anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może podbijać cenę przedmiotu wystawianego przez siebie na aukcji ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39880248
#7 Wielbiciel#

Swoje podejrzenia opieram na obserwacji licytacji przedmiotów jednego sprzedającego.

Klikam swoją cenę a dosłownie po sekundzie !!! wyskakuje okienko z wiadomością: " Twoja oferta została przebita" ? Trzeba wykonać przynajmniej trzy kliknięcia aby podbić cenę.Proszę pokazać mi człowieka,który wykona tą operację w jedną sekundę. Tutaj musi być podpięty przez sprzedającego automat/komputer do podbijania ceny. Innej możliwości nie ma.Wiem oczym mówię ,bo już jedną licytację wygrałem ale dopiero po piętnastu przebiciach !!!!! , tak z ciekawości. Zajrzałem na następną licytację od tego samego sprzedającego i bingo! Znów to samo.Ta sama szybkość przebicia.Nie może być żadnej pomyłki w mojej ocenie sytuacji.A może się mylę? Dajcie znać co o tym sądzicie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
7YP6K
#12 Orędownik#

@Client:39880248 Poczytaj jaki działa licytacja i maksymalne oferty https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3

Sprzedawca w swoich ofertach nie może licytować jest to niezgodne z regulaminem poza tym w ofercie masz informacje kto składa oferty.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Licytacja na głównym allegro tak? Wtedy przykładowo jestem licytującym A Ty B.

A daję 50zł. Jest pierwszym licytującym. System wyświetla że daje 1zł. 

B wchodzi do licytacji i daje 30zł. Zostaje natychmiast przebity o bodajże 50gr ( tu mogę się odrobinkę mylić i o np 25gr, aż tak dokładnie tego nie sprawdzam). 

Dopóki B nie da powyżej 50zł oferowanych przez A to zawsze będzie zaraz przebity. 

Do tego jeszcze licz się z licytacjami w ostatniej sekundzie przy użyciu legalnego programu snajpera. Gdzie przebije Cię minimalnie. 

Na allegro lokalnym działa to prościej i jak dasz 50zł to jest licytowane 50 zł. 

oznacz moderatorów