anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Sprzedający może udostępnić mój komentarz na Facebooku?

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Kupiłem baterie w opisie było orginał MADE IN JAPAN a dostałem MADE IN CHINA wystawiłem negatywa teraz mi grozi że opublikuje dane i komentarz na Facebooku straszy mnie co zrobić po mojej uwadze dodał do opisu wyprodukowano w Japan lub China

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

aragil
#15 Entuzjasta#

Podaj link do oferty.

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

10083473593 miały być orginalne Japan teraz dopisał i w Chinach

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Jak? w Japonii lub Chinach. To gdzie ten Madagaskar🤣

 

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Kupowałem było napisane orginał Made in Japan a dostałem baterie Made in China zmienił opis produktu po mojej uwadze że towar jest niezgodny z opisem gorzi opublikowaniem negatywa na Facbooku

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

link masz podany niżej 10083473593 nick [edycja]

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli opublikuje gdzieś Twoje dane, napisz do UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych) Ostro się na tym przejedzie.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Czy jak tu podałem xyz96 znaczy ze udostępniłem twoje dane osobowe?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aragil Nie, ja tu piszę z tego nicka i możesz go tu powtarzać. Nie możesz upubliczniać moich danych w innych miejscach bez mojej zgody.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

xyz96 Czyli AG to jest zamknięta przestrzeń ?Nie wiedziałem. Czyli musisz zaskarżyć google ze ta cholera upublicznia twoje  dane w innych miejscach bez mojej zgody.😄    

https://www.google.com/search?biw=1707&bih=838&sxsrf=ALeKk03oGlZGa72xBgOPJnJwULsJibgKQA%3A1613677491...

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@aragil Jeśli po nicku xyz96 nie można zidentyfikować osoby, to nie są to dane osobowe (chronione).

https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/what-personal-data_pl

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aragil Jak zwykle nic nie rozumiesz i wypisujesz bzdury, tak jak z tym czasem na rozpatrzenie reklamacji, który twoim zdaniem liczy się od otrzymania towaru, a nie od otrzymania pisma reklamacyjnego.

Tutaj obwiązuje zasada - nie podajemy nazw użytkowników bez ich zgody, ale jeśli oni tu piszą, wyrażają zgodę na powtarzanie nicka. Dlatego moderacja edytuje nicki sprzedawców w wątkach założonych przez poszkodowanych kupujących. Sam mój nick poza tym miejscem możesz sobie wpisać nawet na słupie ogłoszeniowym, ale nie możesz podać takich danych, które pozwolą na identyfikację osoby.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Publikowanie danych bez zgody jest karalne.

Sprzedawanie podróbek jest karalne.

Nieuzasadnione pomówienie może być karalne.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Czy jak tu podałem akcesoria-net-pl bez twojej zgody znaczy ze udostępniłem twoje dane osobowe?

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@aragil Nie, to ja umieściłem tu swoje dane, więc nie musisz mieć mojej zgody. Ale tylko TU, bo jeśli będziesz je chciał wrzucić na fb czy tw, to moja zgoda będzie potrzebna.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

A czym się różni bateria Panasonic wyprodukowana w Chinach od tej z Japonii?

oznacz moderatorów

supermaks1
#8 Zapaleniec#

Są inne parametry np.PCM sa bez zabezpieczenia przed przeładowaniem itd może wybuchnąć opisuje to wszystko forum Diodek.pl-akumulatory nikt z Nas tego nie czyta a do sprzętu drogiego powinno się stosować orginały ,mają na portalu ale wszystko z rozbiórek sprzętu po prosu temat morze.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@supermaks1 rozumiem, ale uważasz, że to podróbka tylko z powodu kraju produkcji? 

 

oznacz moderatorów