anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może anulować opłacony zakup i wystawić towar w wyższej cenie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kavalier_82
#1 Nowicjusz#

Kupiłem i opłaciłem towar a następnego dnia dostaję zwrot pieniędzy bez żadnej informacji. Jak się okazało sprzedający podniósł cenę. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Nie może anulować zakupu, ale jak oddał środki? za twoją zgodą.🤔 Więc teraz może wystawić od nowa.

oznacz moderatorów
kavalier_82
#1 Nowicjusz#

Parę minut temu dostałem przelew na kwotę którą zapłaciłem za towar. Bez żadnej informacji. Wszedłem na ten produkt i jest w wyższej cenie.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Może anulować , nawet bez zgody kupującego.

Nawet w OSA jest to standard - patrząc po komentarzach. A jest to chyba "przykład" dla innych sprzedawców.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kavalier_82 Nie może Ci odmówić wysyłki towaru w cenie, po jakiej kupiłeś. Została zawarta prawnie wiążąca umowa. Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej domagaj się wysyłki i poproś tam o pomoc Allegro.

Gdyby to nie poskutkowało, po 14 dniach zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i wstaw sprzedawcy negatywny komentarz. Wpłynie to ujemnie na jego jakość sprzedaży, więc może następnym razem wywiąże się z zawartej umowy.

oznacz moderatorów