anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może zmienić ofertę po zakupie?

martyna919191
#7 Wielbiciel#

Czy sprzedawca może zmienić ofertę po zakupie? Zamówiłam dwa produkty o jakiś wymiarach i byłam pewna i zawsze sprawdzam opisy że to był ten konkretny wymiar który potrzebowałam. Brakuje też zdjęcia z wymiarami. Czy to jest możliwe że sprzedawca może zmienić ? Dodam że zamawiałam dwie oddzielne produkty w innych kolorach sprawdzałam dwa razy. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teraz trzeba uważnie patrzeć co się kupuje gdyż allegro pokazuje nie tylko opis tego co wystawia sprzedawca ale również towar do którego jest on podłączony w katalogu a to często są dwa różne przedmioty . Być może sprzedawca coś namieszał ale ostatnio to klienci często sugerują się opisem z katalogu i przez to wychodzą pomyłki . Zawsze najlepiej przed zakupem podpytać sprzedawcę co jest przedmiotem aukcji.

oznacz moderatorów

martyna919191
#7 Wielbiciel#

A jeśli zdjęcie przedstawia wymiary i w opisie jest to samo a teraz patrzę w zakupy i nie ma tego zdjęcia i wymiar w opisie jest inny czy jest to możliwe ? Można to zmienić po zrobieniu zakupu?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@martyna919191 Może zmienić ofertę, ale powinna być informacja "sprzedający zmienił 01.01.01ofertę" przejdź do aktualnej oferty > kiedyś to było podane. A jeżeli zmieni nie przez "edycję" tylko przez "wystaw podobną" to wtedy oferta otrzymuje inny numer. Ale starą powinnaś znaleźć w "kupione"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma już tej oferty? poproś moderację a sprawdzą >oferta nie ginie albo jest w archiwum, sprawdzisz czy zgadza się z tym co widziałaś. Tak sprzedajacy może edytować i zmienić ofertę, ale po zakupie musi wysłać to co kupiłaś.

oznacz moderatorów

martyna919191
#7 Wielbiciel#

Oferta jest tylko właśnie opis mi się nie zgadza i brakuje jednego zdjęcia. Zamawiałam z koleżanką i jej link wysylalam ona też patrzyła na to ogłoszenie. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@martyna919191 Z tego co wiem to jeśli np w ofercie dostępnych jest kilka sztuk i po zakupie sprzedający dokona jakiś zmian w treści oferty to po edycji aukcja otrzymuje nowy numer a to co zakupiłaś przechodzi do archiwum. Zaznaczam jednak, że nie jestem co do tego w 100% pewien i mogę się mylić.


Wejdź w https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione i tam kliknij link do oferty i pokaż go tutaj to rzucimy okiem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@martyna919191 wejdź w ofertę z zakładki ,, moje zakupy ,, klikając w szczegółach w jej nazwę , uzyskasz widok z chwili zakupu , u góry będzie stosowna informacja .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

A ja przy okazji do dziewczyn?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jak długo działa pogląd opisu, tytułu oferty zakupionej? Mam zakupy z sierpnia i tam już oferta jest nie widoczna, tylko stan aktualny.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas Podgląd do widoku historycznego oferty w zakładce Moje zakupy jest dostępny przez 90 dni od zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Dzięki Ola.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas Drobiazg i jak zawsze polecam się 🙂

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas mam możliwość podglądu oferty z chwili  zakupu z 12 listopada czyli 2  tygodnie na pewno .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria  Już Ola wyjaśniła nam 🙂

oznacz moderatorów