anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest normalne jak prowadze dyskusje ze sprzedajacym a pracownik allegro zakańcza ja

Mati170293
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli się przeciąga to ma takie prawo, czytaj w regulaminie: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/ramy-czasowe-dyskusji-85Y7X9bxEs2

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mati170293 tak, jest to normalne, zakończyliśmy dyskusję w związku z rozwiązaniem problemu, napisaliśmy o tym w dyskusji.
Sprzedający odrzucił reklamację, a ponieważ nie jesteśmy w stanie zmusić go do zmiany decyzji oraz nie możemy jej podważyć, nie mamy podstaw do podjęcia dalszych działań, dlatego zaproponowaliśmy Ci złożenie wniosku o wypłatę rekompenstay z Programu Ochrony Kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

No i jeszcze napisaliście ze nie musi mi oddawać pieniedzy, to może allegro mi odda, że swojego kąta, jak dla mnie to coś tu śmierdzi, jak tak.mozna z ludźmi postestepowac

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj złożyłem do innego zakupu który kupiłem 13 grudnia i do dnia dzisiejszego nie mam więc złożyłem wniosek przyznali mi a po 2 godzinach odmówili, I czy to jest fer nietoz że czekam na tyle czasu, I gdzie tu allegro dba o swoich klijentów 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mati170293 widzę, że w tej sprawie otrzymałeś rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących razem z kosztami przesyłek. W innej sprawie wniosek został odrzucony, ponieważ sprzedający nadał do Ciebie przesyłkę. Pisaliśmy o tym w wiadomości e-mail (nr. 19892873) zapewniając, że jeśli przesyłka do Ciebie nie dotrze lub pojawią się inne problemy to będziemy interweniować. Zakupy na Allegro są bezpieczne i dbamy o klientów.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

Tylko ze ja mówiłem żeby zwrócił pieniedze, więc dlaczego sprzedajacy wysłał beż mojej zgody

oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

@Mati170293

Jak dostaniesz przesyłkę, możesz robić zwrot bez podając powodu. 

oznacz moderatorów

Mati170293
#7 Wielbiciel#

A zapomniałem dodać dyskusje zacząłem 17 grudnia, a 18 już zamknął gościu z allegro to jest normalne ?

oznacz moderatorów