anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czym się różni Allegro Pay od raty zero procent?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Do tej pory niektóre przedmioty spokojnie sobie kupowałem przez Allegro Pay. Teraz też zastanawiam się nad jednym przedmiotem za niecałe 2k i chciałem kupić przez Pay, ale widzę, że gość ma tylko raty zero procent. I teraz się zastanawiam, jak duże jest prawdopodobieństwo, że mój wniosek na raty zostanie odrzucony? Na Allegro Pay jest do tej sumy akceptowany na 3 raty.

Druga sprawa, dlaczego niektórzy sprzedawcy nie mają takiej dogodnej opcji?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Cześć. 🙂 Jednym z warunków, jakie konto Sprzedającego musi spełnić, aby oferta mogła być oznaczona Allegro Pay, jest aktywowanie Przelewów24. Być może Sprzedający nie aktywował P24 u Operatora i dlatego nie ma dostępnej metody płatności z Allegro Pay. 

Wartość zakupów, w których możliwe jest skorzystanie z rat zero jest wyższa niż w Allegro Pay. Żeby móc skorzystać z rat zero, zakupy muszą kosztować minimum 1000 złotych (w Allegro Pay jest to już możliwe od 30 złotych). 

Na pytanie, czy Twój wniosek zostanie odrzucony, nie jestem w stanie odpowiedzieć 😞 Wniosek zostanie zweryfikowany przez partnera pożyczkowego w oparciu o BIK. Decyzja kredytowa wyświetli się na stronie, a dodatkowo informację tę dostaniesz mejlowo. Trzymam kciuki 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów