anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy zwrot inpost duży gabaryt

krzysiek032
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy pytanie trafi do pracowników allegro ale mam nadzieję, że tak. Sprzedający wystawia leżak i zaznaczył, że ma darmowy zwrot przy kurierze inpost. Problem w tym, że Inpost nie przyjmuje zwrotów o takich gabarytach w swoich punktach obsługi. To standardowy leżak ogrodowy, który po złożeniu ma dłuższy bok ok 120cm. Leżak może mi nie pasować i co wtedy? Mam bulić za przesyłkę i brać kuriera? Sprzedawca jak o to spytałem to polecił mi skontaktowanie się z allegro, bo cyt "allegro to obsługuje". Szukałem innych sprzedawców z tym samym leżakiem ale nie znalazłem. Wg. mnie sprzedawca źle po prostu ustawił sprzedaż. Kod zwrotu sobie wygeneruję ale co z tego jak mi nie przyjmą w punkcie obsługi Inpost takiej dużej paczki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek032 Poproszę o numer oferty, której dotyczy Twoje pytanie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek032
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca mi odpisał ponownie iż przyjmuje bez problemu zwroty tych leżaków, takim darmowym zwrotem Inpost. A Inpost mi podał wyraźnie iż max gabaryt paczki takiego zwrotu to 80x50x50cm, więc co - sami nie znają swoich zasad? Już dwa razy do nich dzwoniłem i rozmawiałem z dwoma konsultantami. Nr. ofery allegro 7937211989

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek032 W tej ofercie metoda dostawy to Allegro Kurier24 InPost. W przypadku paczki kurierskiej wymiar najdłuższego boku nie może przekroczyć 120 cm, a suma wymiarów nie może przekraczać 220 cm. Takie informacje znajdziesz na stronie InPostu. W ofercie znajduje się informacja, że w przypadku tej metody dostawy zwrot masz darmowy. Jeśli więc będziesz chciał odstąpić od zakupu i faktycznie pojawi się problem, daj nam wtedy znać. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krzysiek032
#7 Wielbiciel#

Te wymiary dotyczą paczki niestandardowej a wg. pracowników Inpost taka paczka jest pobierana wyłącznie przez kuriera z domu klienta a więc sprzedawca musi zapłacić za zlecenie, wysłać mi etykietę i kurier przyjeżdża po paczkę. A przy moim dostarczeniu paczki do punktu obsługi Inpost to już obowiązują wymiary takie jak podałem wcześniej. Nie wiem jeszcze czy kupię ten leżak, zobaczę ale na przyszłość chciałbym mieć pewność jak to w końcu jest. A przy okazji mała uwaga (nie wiem czy do Was). W aukcji w dostawach jest podane tylko "Kurier, Inpost". Natomiast w zwrotach "Allegro Kurier24 Inpost". Może to oznacza to samo ale dla mnie to nie jest oczywiste.

oznacz moderatorów