anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL dostarczenie przesyłki Łódź

tomgrzlodz
#7 Wielbiciel#

Witam 

Co sądzicie o takimIMG_20200311_152312_8_Easy-Resize.com.jpg dostarczeniu paczki przez kuriera dhl 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Jak zobaczymy obrazek to odpowiemy. Zamieść go może na jakimś hostingu darmowym i podeślij linka, kto wie kiedy ten tu zamieszczony się ukaże. 😉

oznacz moderatorów

tomgrzlodz
#7 Wielbiciel#

IMG_20200311_152334_5_Easy-Resize.com (1).jpgIMG_20200311_152312_8_Easy-Resize.com (1).jpg

oznacz moderatorów

tomgrzlodz
#7 Wielbiciel#

Witam 

Może teraz będą się wyświetlać , przywieźli mi  komputer

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@tomgrzlodz   Chciał chyba trafić w to miękkie obok,ale nie wyszło.Trza większą kupkę usypać.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tomgrzlodz 😯 , mam nadzieję, że złożyłeś stosowną reklamację, jeśli to Twoja paczka.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

No cóż, adekwatne do ceny usługi. Jak kilka lat temu kurier kosztował 40 zł, to przynosił na złotej tacy w asyście orkiestry dętej. Teraz ludziom nie zależy na tej podłej robocie za złotówkę od paczki. To już lepiej puszki zbierać niż rozwozić komputery.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tomgrzlodz prześlij fotki nadawcy , reklamacja i kurier po kieszeni .

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dobrze ,że chcialo się kurierowi wejść za futkę , byly przypadki porzucania przesyłek w rowie przydrożnym sealed . Firmu kurierskie z racji covid zwolnione zostały z pobierania od odbiorców podpisu , a kurierom w to graj ....

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria Podpisów nie ale by mogli a nawet powinni informować telefonicznie o dostawie przesyłki ,numer telefonu w jakimś celu jest wymagany przy nadaniu.sam też tak miałem karma dla psa leżała w workach przerzucona przez ogrodzenie na teren mojej posesji.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Skąd wiesz, że wszedł za furtkę? Mi to wygląda na rzucone przez ogrodzenie, a jak wyżej można przeczytać, że to podobno komputer (choć myślałem, że "tylko" obudowa), to aż nóż w kieszeni się otwiera😡

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przecież w DHL-u podobno dostaje się w wiadomości kod PIN, który należy podać kurierowi podczas odbioru przesyłki (czyli bez jego otrzymania przesyłka w trackingu nie powinna widnieć jako odebrana).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

niby jest PIN, ale jak zastanie kogoś pod adresem i odbierze to bez pinu tez idzie. Tutaj mamy przypadek bardziej podrzucenia paczki niż dostarczenia 😕

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kytorr Raczej przerzucenie (i to konkretne), bo tak na oko od siatki do ściany jest jakieś 3-4 metry (a przypominam, że w środku podobno był komputer).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Może "od boku" ja pyknął? Nie wiem, ale jeśli tak że przerzucił siatkę i do tego miejsca co na foto, to komp może.. nie działać poprawnie ...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kytorr Skoro mógł wejść na posesję, to po co było rzucać?
Poszukaj sobie na youtube filmów z wyczynami kurierów - ja tu nie będę wklejał konkretnych linków (wiadomo dlaczego).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów