anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zablokowało mi konto?

Krzysztof106
#7 Wielbiciel#

Dlaczego allegro.pl zablokowało i konto. Brak kontaktu ze serwisem allegro.pl Allegro wyłudza pieniądze, poprzez naliczanie dziwnych opłat!!!
Nic nie sprzedaje na allegro a naliczyło mi opłaty !! Oddajcie moje pieniądze !! Wy jesteście winni pieniądze nie ja wam Wisicie mi 8 zł

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Krzysztof106  znamy Twoją opinie a teraz rozwieje wątpliwości allegro @msniezek 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Krzysztof106 Może wymieniałeś monety na kupony, a to kosztuje. Ta opłata za wymianę lada chwila zostanie zniesiona lub już została zniesiona.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

zawołajmy jakiegos  moderatora... @_HolaOla_ @msniezek 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof106 Twoje konto nie jest zablokowane, a opłaty (zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś) naliczyliśmy za wymianę monet na kupony w transakcjach z 2018 oraz 2019 roku. Od 2 listopada bieżącego roku ta opłata nie obowiązuje, więc od tego dnia możesz wymieniać monety na kupony bez dodatkowych kosztów. Kontakt z nami możesz nawiązać na kilka, różnych sposobów, np. tutaj na Allegro Gadane, jak również na stronie Pomoc. Wiadomość mailową możesz wysłać do nas w dowolnym momencie, 24 h na dobę, natomiast rozmowy telefoniczne i czaty dostępne są w codziennie w stałych godzinach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 👍 kiedy naprawią mi w punkt ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Jestem już w kontakcie z kim trzeba, więc działamy w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 👍

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Krzysztof106
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadal nic kupić. Nadal nie mogę dodać do koszyka nic. Jeśli opłata nie obowiązuje od 2 listopada dlaczego nie mogę nic kupić. Dzisiaj jest grudzień. opłaty zostały naliczone w dniach 30.10.2020 i 31.11.2020. Nie jak piszecie w 2018 i 2019.  Jeśli opłata nie obowiązuje od 2 listopada a opłata zostaje naliczona 31.11.2020 to sami nie wiecie co piszecie. Kiedy KONTO ZOSTANIE ODBLOKOWANE. Zapłaciłem za pakiet smart mam go aktywny do marca. Nie mogę nic kupić proszę odblokować konto albo oddać pieniądze za pakiet smart. Czekam na odpowiedz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Krzysztof106 kontynuuj rozmowę mailową o blokadzie, spłać zadłużenie a Ci odblokują 🙂

Masz naliczenie sprzed 2 lat 🙂

naliczyliśmy za wymianę monet na kupony w transakcjach z 2018 oraz 2019 roku

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krzysztof106 Jesteś pewnien, że Twoje pytania dotyczą konta, z którego tutaj piszesz? 

Sprawdziłam dokładnie to konto i w naszym systemie nie jest ono zablokowane, dlatego, abyśmy mogli wyjaśnić tę sprawę, bardzo proszę o kontakt z nami przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Krzysztof106 Ona nie jest naliczona na dzień 30.11.2020 (a nie 31, bo listopad ma 30 dni), tylko to jest saldo miesięczne na koncie na dzień 30.11.2020.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów