anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam doplacic za przesyłkę

autoczescicolin
#7 Wielbiciel#

Po dokonaniu zakupów dostałam info że przesyłka darmowa zrobiłam przelew poczym dostałam tel. że mam zapłacić za przesyłkę. Nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@autoczescicolin My też nie, jesli nie podasz więcej szczegółów.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

autoczescicolin
#7 Wielbiciel#

Kupiłam basen zestaw. i tabletki chlor od tego samego sprzedawcy . W dostawie napisano że koszt dostawy ustalić że sprzedajacym. Po dołączeniu tego chloru wyskoczyła mi darmowa przesyłka więc z tego skorzystałam. Poczym dostałam właśnie tel. że mam zapłacić za przesyłkę. Oczywiście zapłacę ale próbuje zrozumieć dlaczego . 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@autoczescicolin W dostawie napisano że koszt dostawy ustalić że sprzedajacym.

A ustaliłeś ??? jak nie to trzeba dopłacić, często tak jest jak kupuje się przedmioty o różnych gabarytach i ciężko ustawić sztywny cennik dostawy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

autoczescicolin
#7 Wielbiciel#

Skoro napisane było darmowa przesyłka to w ustaleniach kosztów wpisałam 0 zł tak to zrozumiałam

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@autoczescicolin jak nie tajemnica podaj linki to tych dwóch produktów ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@autoczescicolin Darmowa przesyłka - jak sama zauważyłaś była przy tabletkach z chlorem. Koszt wysyłki basenu był do ustalenia tak jak napisano w ofercie.

oznacz moderatorów

autoczescicolin
#7 Wielbiciel#

Możesz mieć rację. Dziękuję . Spojrze na to z takiej właśnie perspektywy. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@autoczescicolin Jeśli podasz linki do tych ofert to będziemy mogli wypowiedzieć się bardziej konkretnie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@autoczescicolin Jeżeli dostałeś od razu link do dokonania płatności, to przypadkie w niego nie klikaj, ani nic nie płać. To jest próba dostania się na Twoje konto i kradzieży pieniędzy. Ani Allegro ani firmy kurierkie nie wysyłają takich sms-ów.

oznacz moderatorów