anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dokonać zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
yaro1576
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj nie mogę dokonać żadnego zakupu, wyskakuje błąd po stronie allegro, co się dzieje?

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Flare27 tak, kilka osób zgłosiło taki problem, ale żebym mogła przekazać zgłoszenie potrzebujemy konkretnych informacji. Czy możesz napisać w jakim momencie ten błąd się pojawia? Czy przy płatności? Czy w momencie przejścia do formularza płatności i dostawy? Czy próbowałaś skorzystać z innej przeglądarki? 
Czy możesz przesłać zrzut ekranu z widocznym komunkatem błędu? 
Przepraszam, że zasypałam Cię pytaniami, ale zależy mi, żeby rozwiązać ten problem, a dział techniczny potrzebuje szczegółowych infomacji by zweryfikować co się stało. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
C27846463
#7 Wielbiciel#

Również mam ten problem. Nie mogę nic kupić i to we wszystkich możliwych wariantach.. Z kosza, że sklepu itd...

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@C27846463 Czy korzystasz z aplikacji mobilnej Allegro czy z przeglądarki? Jeśli z aplikacji, to koniecznie ją zaktualizuj. Jeśli z przeglądarki, to wyczyść pliki cookies. Daj znać, czy udało Ci się dokończyć zakupy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
timberland3
#7 Wielbiciel#

Gdy jestem w koszyku i chce kupić produkty wciskam "do kasy"i od razu wyskakuje komunikat "UPS mamy problem wina leży po stronie allegro"

oznacz moderatorów
Client:38876593
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem 😞 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38876593 czy korzystasz z najnowszej (8.61.0) wersji aplikacji Allegro? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Flare27
#9 Pomysłodawca#

Jak wyżej. Mam płatność do ponowienia, nie mogę NIC zrobić, " Uppss, mamy problem, spróbuj ponownie za chwilę". I nic, to samo od wczoraj. Jak chcę coś kupić, to samo. Wylogowanie, przelogowane, nic, nic nie działa. Co tu się dzieje?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Flare27 czy mogę poprosić Cię o więcej informacji? W jakim momencie ten problem się pojawia? Czy możesz przesłać zrzut ekranu z tym komunikatem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@yaro1576 @maroko333MZ @Slonko-845 @Flare27 @Misiiu123 Sprawdziliśmy to i problem wynika z nieaktualnej aplikacji Allegro. 
Dlatego bardzo proszę o zaktualizowanie aplikacji Allegro, to powinno pomóc 🙂
Aktualna wersja to 7.42.1. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Flare27
#9 Pomysłodawca#

No i Alleluja, WRESZCIE kompetentna i fachowa pomoc. Czemuż to mnie nie dziwi specjalnie, że Dziewczyna 😉 Tu z mojej strony ukłony oraz🌷🌼🥀💐 Mam nadzieję, że to się wyświetli. Jedyna rzecz, o ile się nie mylę, problem jest od wczoraj :,-) Wczoraj wprowadzono zmiany na Allegro. I od wczoraj starej wersji aplikacji Allegro NIE da się zaktualizować na niektórych telefonach. Wcale nie mam starego smarta jakiegoś zabytkowego. Wobec tego, proszę Was w wolnej chwili o sprawdzenie, co i jak, bo będzie więcej zgłoszeń. Taka prawda 😉 Jeszcze raz ukłony dla Pani la_nika :,-)

oznacz moderatorów
Slonko-845
#8 Zapaleniec#

Ja wlasnie nie mogę zaktualizować bo nie pokazuje wogole tej aplikacji w sklepie Play. Czyli dalej jestem w martwym punkcie....

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Bardzo dziękuję @Flare27  za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc 🌞 
Obecnie aplikacja wymaga wersji Androida 8.0 i nowszej, problem z aktualizacją może wynikać ze starszej wersji oprogramowania. 

@Slonko-845 sprawdziłam to i aplikacja jest do pobrania w Google Play.  Być może nie widać jej na telefonie jeśli masz starszą wersję oprogramowania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dadr_dd
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Czyli użytkownicy z telefonami z androidem starszym niż 8 zostali wykluczeni z korzystania z aplikacji Allegro?

oznacz moderatorów
Flare27
#9 Pomysłodawca#

A tak, tak to wygląda właśnie 😛 I co z tym fantem? Dużo nas jednak jest, a mi to się nie chce zwyczajnie za każdym razem logować na przegladarce......:-D Może Pani Monika nam tu cud jakiś sprawi 😄 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dadr_dd @Flare27 bardzo mi przykro z tego powodu, jednak aplikacja jest rozwijana i w starszych wersjach androida nie będzie działać prawidłowo 😞 
Nawet gdyby można było ją pobrać to byłyby problemy w korzystaniu z niej, bo starszy system, by jej "nie uciągnął". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dadr_dd
#8 Zapaleniec#

Wszystko rozumiem. I to że trzeba się rozwijać i dodawać nowe funkcje. Ale nie rozumiem dlaczego dla użytkowników starszego Androida nie można udostępnić działającej wersji aplikacji.

Ps. Większość zakupów robiłem z aplikacji, bo było to wygodne. Teraz nie mogę, bo musiałbym zmieniac telefon.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dadr_dd A z jakiej wersji Androida korzystasz? Nie masz możliwości zaktualizowania aplikacji? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dadr_dd
#8 Zapaleniec#

Korzystam z Androida 7. Nie ma dla mnie aktualizacji aplikacji Allegro.

oznacz moderatorów
Flare27
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie 😉 A jeśli ktoś nie ma starego, lubi swój telefon bo jest wszystko, to ma kupować nowy z powodu aplikacji? No przepraszam,to już chore się robi... Nie kupię telefonu dla jednej aplikacji i już. A aktualizacji Oreo NIE zrobię, bo zbyt dużo czytałam, co się za cuda po tym dzieją. Nie jestem informatyk i nie mam pojęcia jak ominąć to, czego sobie nie życzę na telefonie mieć. Koniec. Kropka. 😉😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Flare27 @dadr_dd @timberland3 nowe wersje androida to poprawione bezpieczeństwo i to samo robi allegro dla Waszego dobra 🙂

Na dziś warto pomyśleć o androidzie co najmniej 10 a najlepiej 12 bo stare wersje nie dają żadnej ochrony i są podatne na włamania 7 była dostępna w 2016 r. ( a potem płacz że ktoś robi zakupy z mojej karty na allegro ) 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów