anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie odzyskałam monet skoro zakup został anulowany?

olciaaaa920506
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  prosiłabym o odzyskanie monet z anulowanego zakupu ponieważ rabat zostal nie wykorzystany. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@olciaaaa920506 Gdy sprzedawca zwróci wpłatę, monety w formie kuponu wrócą automatycznie do Twojej zakładki Kupony. https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony

oznacz moderatorów

olciaaaa920506
#7 Wielbiciel#

Pieniążki nie zostały wysłane sprzedawcy. Zakup został anulowany po problemie z przelewem. Wraz z anulowaniem zakupu monety zawiesiły się przy tej próbie zakupu. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@olciaaaa920506 W takim razie monety w formie kuponu wrócą w ciągu 24 godzin.

oznacz moderatorów

olciaaaa920506
#7 Wielbiciel#

Minęło ponad 24h i monety nie wróciły na moje konto z anulowanego zakupu. Można prosić o pomoc w odzyskaniu? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olciaaaa920506 płatność miała status "rozpoczęta" i dlatego kupon się nie odnowił. Anulowałam ją, więc powinnaś mieć możliwość wykorzystania kuponu. Sprawdź to proszę i daj znać, gdyby było inaczej 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

olciaaaa920506
#7 Wielbiciel#

Witam Ponownie

Minął ponad tydzień, a monety nadal nie wróciły na moje konto. Proszę o Pomoc

oznacz moderatorów

olciaaaa920506
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam Ponownie Minął ponad tydzień, a monety nadal nie wróciły na moje konto. Proszę o Pomoc

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@olciaaaa920506, po wymianie Monet na kupon i anulowaniu płatności za zakup, Monety nie wrócą na Twoje konto. Powinnaś mieć je zwrócone w formie Kuponu w tej zakładce. Mogę Cię prosić o sprawdzenie, czy kupon nie odświeżył się w niej automatycznie?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów