anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałam monet za płatność kartą?

ravena_
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałam monet za transakcje opłacone kartą, a zrealizowałam już dwie transakcje (02.03 oraz dzisiaj czyli 03.03). Zgodnie z regulaminem powinnam je otrzymać, z tego co zrozumiałam za pierwszą transakcję 1, a za drugą 5 i tak dalej aż do 30 monet według tego co jest napisane...Tylko w praktyce jest inaczej, już drugi raz mam problem z naliczaniem monet. Proszę o info jak ten problem rozwiązać?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ravena_ Cześć. Jeśli spełniasz wszystkie warunki promocji, to Monety trafiają na Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych, dlatego proszę Cię o chwilę cierpliwości 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pika-P1
#7 Wielbiciel#

Ja zapłaciłam kartą, nie używaną od ponad pól roku,  w lutym, a monet jak nie było, tak nie ma., druga transakcja nową kartą 6 marca i też monet nie ma 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pika-P1  Czy zapisałaś swoje karty? Sprawdzisz to w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze?action=list.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pika-P1
#7 Wielbiciel#

Tak karty są zapisane. 

oznacz moderatorów

ravena_
#7 Wielbiciel#

Z informacji, które uzyskałam monety mają zostać naliczone dopiero do 3 dni po zakończeniu akcji promocyjnej czyli po 23.03.2022 r.Ja spełniam wszystkie warunki, zgodnie z regulaminem i czekam, na naliczenie monet.

oznacz moderatorów

siwaaa83
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem a dużo zakupów robiłam powyżej kwoty?

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@siwaaa83, niestety, nie spełniasz warunków promocji. 😞 Płatności zapisaną kartą dokonano 16.02.2022 r. Zgodnie z zasadami promocji:

Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym Konto, którzy:

b. w okresie 180 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia Promocji nie płacili Zapisaną karta płatniczą, a w Okresie trwania Promocji skorzystali z Zapisanej karty płatniczej w ramach płatności za zakupy na Allegro lub (...).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Pika-P1
#7 Wielbiciel#

Termin promocji minął, a monety nadal się nie naliczyły 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pika-P1 Poprosiłam już o sprawdzenie, dlaczego wciąż nie masz monet na swoim koncie i gdy tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pika-P1
#7 Wielbiciel#

Jest 22 maj. I ani monet, ani odpowiedzi 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pika-P1 Przepraszam, że musiałaś czekać na moją odpowiedź. Sprawdziliśmy dokładnie sytuację na Twoim koncie i w ostatnich 180 dniach płaciłaś za zakupy 3 różnymi zapisanymi kartami, zatem nie spełniłaś warunków tej promocji. Jednym z warunków tej akcji był brak płatności za zakupy na Allegro w ciągu 180 dni żadną, zapisaną kartą.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pika-P1
#7 Wielbiciel#

A to bardzo ciekawe. Miałam zapłacić kartą nie używaną przez 180 dni, lub nowo dodaną. Jedną  kartę dodałam w trakcie trwania promocji  i zakup nią był zrobiony 6 marca, potem zapłaciłam nią kolejny raz 8 marca i rozumiem, że to się może nie wliczać , druga karta nie używana ponad 180 dni - zakup z 25 lutego. Wcześniej przez bardzo długi okres płaciłam blikiem, potem również. 

oznacz moderatorów