anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie otrzymuję już powiadomienia smsem o przyjściu paczki na paczkomat?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

witam

zmieniłem numer telefonów i przestało do mnie przychodzić powiadomienie smsem na telefon że mam do odbioru paczkę z paczkomatu, dlaczego? czy muszę coś skonfigurować ? wpisałem tylko nowy numer i tyle

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_Likos_
#20 Guru#

@ObiadyDomowe  zdaje sie że smsy nie przychodzą jeśli jest zainstalowana aplikacja inpostu.

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Dokładnie tak jest.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ObiadyDomowe kod do odbioru masz również w zakladce ,, moje zakupy - szczegóły ,, u góry po lewej stronie . QR również możesz wygenerować .

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

wiem że mam w zakładce, ale chcę żeby przychodziły na telefon powiadomienia , nie mam zainstalowanej aplikacji Inpostu na telefonie, tylko manager paczkomaty jeżeli to ma w ogóle jakieś znaczenie

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@ObiadyDomowe  

Ze względów bezpieczeństwa wiadomości smsowe nie są wysyłane do użytkowników aplikacji. Jednocześnie informujemy, że samo odinstalowane aplikacji nie jest równoznaczne z ponownym otrzymywaniem wiadomości SMS.
W celu odblokowania powiadomień SMS, należy wypełnić wspomniany formularz: https://inpost.pl/powiadomienia-sms
Uruchomienie tej usługi może potrwać do tygodnia.

W celu zweryfikowania poprawności danych przypisanych do paczek, prosimy o bezpośredni kontakt na adres: pomoc@inpost.pl. Prosimy wówczas o wskazanie numerów przesyłek, do których nie zostały dostarczone wiadomości oraz numer telefonu jaki powinien być do nich przypisany.

oznacz moderatorów