anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widze progresu wysyłki przy zwrocie towaru kiedy tak na prawde nadawca już ją otrzymał.

Client:85887027
#7 Wielbiciel#

Witam, nie widze progresu wysyłki przy zwrocie towaru kiedy tak naprawde nadawca już ją otrzymał tydzień temu, sprawdziłem nr wysyłki dotarł zwrot towaru do sprzedającego, natomiast na koncie allegro dalej wyświetla mi się czas wysłania wysyłki do 30 sty.
Towar został odesłany 16.01.2023 a Sprzedający odebrał 19.01.2023
Prosze o pomoc!

nr przesyłki: 25798862366

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:85887027  25798862366 - to jest kod zwrotu a nie numer przesyłki, podaj właściwy numer przesyłki. Skąd pochodzi informacja, że sprzedawca odebrał towar 19.01.2023? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85887027 czas jaki wyświetla się w zakładce, to czas do kiedy możesz odesłać przesyłkę, a nie status przesyłki zwrotnej (nie zmieni się nawet jeśli sprzedający już tą przesyłkę odebrał). 
Zwrot został wykonany własną wysyłką, więc nie mamy też informacji od przewoźnika na ten temat. Nie martw się, wszystko wygląda poprawnie, a sprzedający ma 14 dni na zwrot wpłaty od zgłoszenia zwrotu (może się wstrzymać do momentu otrzymania przesyłki). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:85887027
#7 Wielbiciel#

Jeśli cokolwiek mam więcej podać to proszę o informacje, bo jak dla mnie wykres jest jasny stąd moje zmartwienie. Zwrot został wykonany na własną rękę na prośbę sprzedającego( innej opcji nawet w sumie nie było do wyboru) po czym zamówił od siebie kuriera po towar na jego koszt. Ja mam jedynie papierek że wysłałem towar i nr przesyłki po czym wiem że trafił do odbiorcy.


Nadmieniam iż odbiorca odebrał towar tydzień temu 19.01Nadmieniam iż odbiorca odebrał towar tydzień temu 19.01

Jest to pierwsza taka sytuacja z jaką mam do czynienia, proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuje za informacje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I to Ci wystarczy, sprzedajacy ma 14dni na zwrot środków od chwili odstąpienia od umowy zakupu a nie otrzymania zwrotu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85887027 jasne, rozumiem zdenerwowanie. Informacja jaka Ci się wyświetla wynika z tego, że zwrot przesłałeś przesyłką własną i dlatego nie mamy informacji od przewoźnika o statusie tej przesyłki.
Nie martw się, masz potwierdzenie (z trackingu), że sprzedający przesyłkę odebrał i pewnie wkrótce otrzymasz od niego zwrot wpłaty, gdyby były z tym jakieś problemy, daj proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:85887027
#7 Wielbiciel#

Dobrze, dziękuje ślicznie za informacje i będę informował na bieżąco.

oznacz moderatorów