anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyświetla się darmowa dostawa do Kolportera w formularzu dostawy?

betmary
#10 Popularyzator#

Sprzedawca przy konkretnej aukcji, w zakładce "Dostawa" ma darmową dostawę do Kolportera. Jednak gdy przechodzę do płatności, to tej darmowej nie ma w wyborze sposobów dostawy. O co chodzi i jak mogę z tej darmowej dostawy skorzystać?
Dodam, że niedawno zamawiałam u innego sprzedawcy z darmową dostawą do Kolportera i wszystko działało prawidłowo 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

betmary
#10 Popularyzator#

@nat_not ale jak to możliwe, że z tak wielu punktów, absolutnie wszystkie w takim dużym mieście są przeładowane lub wyłączone?? Zwłaszcza, że w miastach sąsiednich (a w sumie to jedna wielka aglomeracja Śląska, jedno miasto płynnie przechodzi w drugie) te punkty są dostępne? W dodatku jeszcze całkiem niedawno (max 2 tygodnie temu) były dostępne co najmniej 4 (prawdopodobnie było ich więcej, ale zapamiętałam tylko te najbliższe, które brałam pod uwagę)

oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

@nat_not @la_nika  Proszę spojrzeć na ten wianuszek dookoła Katowic:
a w samym Kato pusto...
Jak to wytłumaczycie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@betmary Niestety nie jestem w stanie uzyskać innych informacji, niż te, które Ci przekazałam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kitana21
#7 Wielbiciel#

@la_nika Już wiem w czym problem. Kolporter z którego korzystałem do tej pory nie przyjmuje już paczek (nie ma go na mapie) i dlatego nie ma go opcjach dostawy a zaznacza się domyślny najtańszy. Zatem wszystko jest ok poza tym, że brakuje jakiegoś info, że dana opcja dostawy w mojej lokalizacji jest niemożliwa. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

Tylko to jest mój temat, a u mnie w mieście takich Kolporterów jest kilkanaście (tych w pobliżu 4), to nagle wszystkie przestały przyjmować paczki?

oznacz moderatorów

kitana21
#7 Wielbiciel#

Właśnie przerobiłem taki sam temat. Wybrałem produkty z dostawą tylko Allegro One czyli darmowy Kolporter a po przejściu do płatności zrobiło mi się z ze 112 zł. na 188. Wszystko nagle miałoby  być dostarczone poprzez Inpost.

oznacz moderatorów