anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oszust z zablokowanym kontem może nadal wystawiać oferty i oszukiwać ludzi?

CenterSpeed
#8 Zapaleniec#

Hej. W wielkim skrócie, kupiłem od tego użytkownika konsolę, minęły 2 tygodnie zero kontaktu, konsoli ani pieniędzy. Złożyłem wniosek do POK. Podczas składania wniosku zauważyłem, że użytkownik który mnie oszukał, wystawił nową ofertę, która zapewne też jest oszustwem. Zrobił to ponad 2 tygodnie po poprzednim oszustwie. Może myślał, że zapomniałem o sprawie i nabierze kolejną osobę. 
I teraz pytanie jak to jest możliwe, że wystawił tą ofertę skoro  jego konto z powodu braku reakcji na upomnienia allegro zostało zablokowane. 
Link do jego nowej aukcji. Z tego co allegro pisze o blokadzie, to powinno uniemożliwiać takie akcje. Także dla mnie to jest ewidentny bug funkcjonalności.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/nintendo-switch-v2-nowy?fbclid=IwAR36AxySAdod-a2386BnvEH8Xe3HlD-uu...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Ta oferta została wystawiona na Allegro Lokalnie. Odkąd istnieje Allegro lokalnie jest tak, że sprzedawca z zwieszonym kontem może mieć aktywne ogłoszenia w tym miejscu - nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Zapytaj Allegro o to na czacie, błyskawicznie otrzymasz odpowiedź, a potem napisz tutaj jak Allegro to tłumaczy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=47200e43-95f3-4ffa-84a2-72a9246edd31

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CenterSpeed  Wystawione na AL i prywatny i nic nie zrobisz Zmieni konto i wystawi

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Przeczuwam, że server AL i A to dwa różne, dlatego (pierwszy raz) logując się do AL nie jesteś z automatu zalogowany, a pyta o połączenie kont. Dlatego ban na jednym nie oznacza bana na drugim. 😮

oznacz moderatorów

CenterSpeed
#8 Zapaleniec#

Jakiś dzban to projektował, Aukcja już zakończona, czyli przez brak blokady pewni kolejna osoba na tym forum za parę dni napisz, że została oszukana. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Domeny są różne, więc nie dzban 🙂 Normalna sprawa myślę 🙂 No ale.. oszusting fajny nie jest. Ciekawy jestem czy takie Lento też chroni 😛 bo wiadomo, że ÓLX to nie 😛

oznacz moderatorów