anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zakupie za 2700zl naliczono w strefie mechanika tylko 2000zl

Client:60444525
#7 Wielbiciel#

Po zakupie stołu narzędziowego za 2670zl bez wysyłki, w strefie mechanika naliczono mi tylko 2000zl ? 

Czytając regulamin Strefy mechanika to po tym zakupie jaki dokonałem powinnem otrzymać 35monet(zakup powyżej 2500zl) 

Dodatkowo w dniu w którym zakupiłem towar (18.10) była dodatkowa promocja na 30 monet za zakup powyżej 350zl

Nie otrzymałem żadnych monet. 

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:60444525 Sprawdź bardzo dokładnie warunki przyznania monet w regulaminie. Jeśli masz pewność, że Ci się należą, że nie musisz ich sam odbierać, że czas na przyznanie nie minął, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60444525 Cześć. Warunkiem otrzymania Monet w Strefie Mechanika jest dołączenie do programu, a także dokonanie co najmniej 10 osobnych transakcji w tematyce motoryzacyjnej. Do sumy zakupów zliczają się transakcje wyłącznie do kwoty nieprzekraczającej 2000 zł.

Jeśli chodzi o promocję "Zgarnij 30 Monet przy zakupach od 350 zł w kategorii Motoryzacja" - Monety zostałyby naliczone, gdyby płatność miała status "zakończona" i została zrealizowana za pośrednictwem Operatora Płatności. Płatność przy odbiorze wyklucza możliwość udziału w promocji.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

@xyz96 Masz tu przykład kolejnego łofcy monet. 🤣

oznacz moderatorów