anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający nie chce wymienić wadliwego towaru?

Client:59119751
#7 Wielbiciel#
  • Zamówiłam firanę, która całkowicie odbiega jakością od firany umieszczonej na aukcji. Sklep to [edycja]   (Firana po całości zawiera skazy i dziury. Sprzedający nie chce wymienić wadliwego towaru, tłumacząc się że taka jest właśnie jakość tej firany. Dziury są widoczne gołym okiem. Proszę o załatwienie tej sprawy i zwrotu gotówki. W załączeniu zdjęcia firany, która została do mnie dostarczona.
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

Zgłoś problem otwierając Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa opisz tam wady i domagaj się wymiany towaru na koszt sprzedawcy lub po odesłaniu zwrotu wszystkich kosztów, także kosztów odesłania. Sprzedawca ma 24 godziny w dni robocze na odpowiedź. Po tym czasie do Dyskusji włączy się pracownik allegro, który Ci pomoże.

oznacz moderatorów

Client:59119751
#7 Wielbiciel#

Tylko firana została zamówiona że względu na niestandardowy wymiar w wiadomości allegro i z tego względu nie mam tego zakupu w moich zamówieniach. Jak rozwiązać ten problem ? Aby rozpocząć dyskusję z allegro i tym sprzedającym.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59119751 Podaj mi proszę numer oferty, której dotyczy ta sprawa, sprawdzę dokładnie, czy taki zakup widnieje w naszym systemie, ale jeśli nie dokonałaś go przez "Kup teraz" lub "Dodaj do koszyka" nie będzie możliwośći rozpoczęcia dyskusji ze Sprzedającym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:59119751 Kupiłaś firankę na Allegro bez logowania? W takiej sytuacji nie otworzysz Dyskusji, ale możesz poprosić o pomoc przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Zadziała podobnie jak Dyskusja.

Jeżeli kupiłaś zupełnie poza serwisem, Allegro Ci nie pomoże. Kontaktuj się z najbliższym rzecznikiem konsumentów, pomagają bezpłatnie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:59119751  Możesz podać nr aukcji, bo nie mogę znaleźć na Allegro takiej firmy

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Bo szukać nie umiesz 😂

Tu masz przykładową aukcję :

https://allegro.pl/oferta/firana-firanka-szron-blyszczacy-batyst-len-deszcz-8472411633#

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  Ha-ha😆

Tylko co mi po takim produkcie bez oryginalnych dziur🤣

Oryginał to podstawa- sam nie wydziergam tak jak fabryka cudów.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Widać że sprzedawca ma tylko takie dziurawe firany a różnią się tylko rozmieszczeniem tych dziur. Dyskusja mu pomoże by w przyszłości o nich wspomnieć w opisie a towar wystawić jako uszkodzony lub zbrakowany.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@mwmonetyMoże teraz jest taki "dziurawy" trend.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Lew próbuje dziś błysnąć "dowcipem" 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli to nowa moda to może swoje trzeba podziurawić by wyglądały bardziej nowocześnie i oryginalnie.

oznacz moderatorów

leszek_stefan
#8 Zapaleniec#

właśnie tu jest niesprawiedliwość ! na allegro jest łatwiej ,kto wymyślił dział allegro lokalne to nie jest dopracowane ..

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To taka odskocznia dla tych co sprzedają zgodnie z rosyjskim przysłowiem "nie oszukasz nie sprzedaż" .

oznacz moderatorów