anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w zakupach z stycznia 2021 roku - osoba zwykła - nie działa mi faktura przy zakupach

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

zakupy na allegro - od stycznia 2021 nie ma możliwości zaznaczenia faktury od rzeczy które kupuje na allegro - nie jestem firmą jestem zwykłą osobą. Dlaczego nie mogę dostać faktury? Kupować można ale bez faktury. A bez faktury nie kupie co poniektórych rzeczy choćby czajnika - bo koniecznie chce fakture. Do gródnia 2020 roku bez problemu dostawałam fakturę na imie i nazwisko - a teraz to jest nie możliwe ....czyżby allegro usunęło faktury dla zwykłych ludzi i zaczęło działać jak zwykły o l x? Czy sprzedający na allegro są zwolnieni od wystawiania faktur dla zwykłych kupujących? O co chodzi? Przy zakupie i zaznaczeniu ze chce fakturę - nie mogę przejść dalej - dopiero po rezygnacji z faktury mogę dokonać kupna. Szczerze to allegro straci klientów zwykłych (nie będących firmą ) którym zależy na fakturze za zakupy od sprzedawcy. 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:33290678 Wyczyść lub zmień przeglądarkę 🙂

oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

nie tendy droga do tej pory działały normalnie faktury - a teraz poprostu dana opcja nie działa...........z dnia na dzień tak się stało. przeglodarka nie ma tu nic do rzeczy - to google w windowsie 10

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:33290678  google w windowsie 10  ?   Google to wyszukiwarka 🙂

przeglądarka 🙂

  • Google Chrome.
  • Mozilla Firefox.
  • Microsoft Edge.
  • Opera.
  • Safari.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

Google Chrome.   

I jestem na allegro od lat a więc to nie wina przeglądarki hahaha, allegro oby rozwiązało problem bo straci klienta

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:33290678 a po co Ci faktura, reklamować można bez paragonu czy faktury, wystarczy jakikolwiek dowód zakupu, przelew, wydruk z maila, z aukcji itp.

Druga sprawa może sprzedawca nie wystawia Fv i dlatego nie masz okienka 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1  Ty lepiej tu nie zaglądaj 🙏 zdenerwujesz się. 👹

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Miałaś rację. Teraz do gródnia będą mnie diabli brali 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1 może do lótego Ci przejdzie 😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte I tego się trzymam 😂 🤣😂 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:33290678 ostatnio sporo osób pisze tu o podobnych problemach. Sama nie mogłam zaznaczyć faktury przy zakupie na firmę, wiec kupiłam w sklepie internetowym sprzedającego. 🙂

oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

nie jestem firmą, kupno jako zwykły klient, miesięcznie wiele zakupów robiłam na allegro ale bez faktur zrezygnuje z allegra

oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

nie każdy sprzedający ma sklep internetowy. 

oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

A po to żebym ją miała - paragon mało kto wysyła, a sprzęt u producenta się reklamuje elektryczny na fakturze..... po to ..... co za głupia odpowiedz. Allegro jest jak o l x jak nie będzie  faktur. Stacjonarnie bez problemu sa faktury. Jednym słowem będę jedną z pierwszych klientek co zrezygnuje z kupna przez allegro

oznacz moderatorów

Client:33290678
#7 Wielbiciel#

ten sprzedawca ma faktury bo już z 10 razy u niego kupowałam. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Powyżej kolejne kpiny z powodu błędów językowych autora wątku. Autor jest kupującym, to dodatkowy powód.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Jakby był lwem, to wtedy można? Prawda?  "Daje zero zeru lekcję charakteru" 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów