anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wszystkie filtry nie działają z ogłoszeniami z Allegro Lokalnie?

91sumar
#9 Pomysłodawca#

Zauważyłem, że wykorzystując filtry na stronie Allegro, błędnie wyrzucane są z wyników wyszukiwania oferty z Allegro Lokalnie, które mają ustawione parametry założone na filtrach.

Przykład:

Wybieram odpowiednią kategorię, np. Motoryzacja -> Opony i felgi -> Opony -> Opony do samochodów osobowych -> Zimowe.

Kolejny krok wybór rozmiaru, marki, ilości, stanu, np. 215/60R16, Bridgestone, komplet 4szt., używane.

Do tego momentu wszystko jest ok.

Natomiast wybór sposobu dostawy np. Kurier lub zaznaczenie darmowej dostawy (nie Smart) nie wyświetla mi przykładowo oferty https://allegrolokalnie.pl/oferta/opony-zimowe-21560r16-bridgestone-lm001-99h, która ma darmową dostawę za pomocą kuriera.

 

Prośba o sprawdzenie dlaczego tak się dzieje. Dziękuję.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@91sumar Czy możesz wskazać inny przykład takiej oferty? Niestety ta, którą wskazałeś jest zakończona, więc nie możemy tego zweryfikować. Jeśli to możliwe, prześlij mi proszę zdjęcie lub zrzut swojego ekranu, na którym będzie widać wyniki wyszukiwania, o których tutaj wspominasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

91sumar
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ u mnie działa. Chyba do linka wkradł się przecinek na końcu. Spróbuj teraz: https://allegrolokalnie.pl/oferta/opony-zimowe-21560r16-bridgestone-lm001-99h

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@91sumar Teraz jest w porządku, dziękuję. Czy możesz przesłać mi jeszcze zrzut całego ekranu z wynikiem wyszukiwań po zastosowaniu filtrów, o których piszesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

91sumar
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_  Poniżej. Pierwszy screen z "podstawowymi" filtrami, tj. wybór rozmiaru, marki, ilości, stanu.

Drugi to w/w + darmowa dostawa.

Trzeci to filtry z pierwszego + kurier.

Podstawowe_filtry.png

Podstawowe_filtry+darmowa dostawa.png

Podstawowe_filtry+kurier.png

   

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@91sumar Dziękuję, nasz zespół techniczny sprawdzi tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów