anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlugie czekanie na zwrot kasy

pawlo1234566
#2 Obserwator#

Tez właśnie tego nie rozumiem kupuje sie odrazu sa pieniadze, a jak czeka sie na zwrot to czeka sie bog wie ile .co jest. ?nie mozna odrazu zwrot zrobic ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

pawlo1234566 Zwrot to Twoja decyzja , ustwodawca jasno określił ramy czasowe zwrotu środków . Sprzedawca nie rzuci wszystkiego bo Panu P. umyślił się zwrot . Wszystko musi nabrać mocy urzędowej 😁

oznacz moderatorów

pawlo1234566
#2 Obserwator#

Pieniadze juz sa w toku tylko sa przetrzymywane nie wiem gdzie?sprzedawca juz zwrocil tylko nie doszly jeszcze .wiec wczym ty masz problem ?zawsze szybko dostawalam zwrot kaski wiem ze czasami dłużej to trwa wiec pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pawlo1234566 a , tu sprawa się rozbija . Więc tak , allegro jak chce od Ciebie pieniądze to płaci pośrednikowi za szybki przelew , zwrot idzie zwykłym przelewem i trwa to ok 3dni roboczych .

Nawet na Poczcie jak zlecisz szybki przelew płacisz 2x drożej jak za zwykły , tak to działa .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pawlo1234566 Można to zrobić od razu. Zgodnie z prawem kupujący zwraca wpłatę niezwłocznie, więc może, ale korzysta z tego, że najpóźniej może zwrócić do 14 dni. Allegro też korzysta z tego, że przekazuje zwrócone pieniądze w ciągu 3 dni roboczych. Dlatego trwa to w sumie tak masakrycznie długo. 

oznacz moderatorów

pawlo1234566
#2 Obserwator#

Ok dziekuje😉

oznacz moderatorów

skoolt
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak się z Panem (pawlo1234566) skontaktować w sprawie zakupu, więc piszę tutaj.

Kiedyś wystawiał Pan stare gazety Sam na Sam Rozrywki umysłowe (https://archiwum.allegro.pl/oferta/krzyzowka-magazyn-rozrywka-samm-na-sam-39-szt-i8406601923.html). Czy ma Pan jeszcze takie gazety?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

skoolt
#7 Wielbiciel#

O dzięki. Jakoś nie zauważyłem linku do nowej wiadomości 🙂

oznacz moderatorów