anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD nie dostarcza paczek do domu lub opóźnia dostawę o kilka dni

IgusiaQ
#1 Nowicjusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Chcialabym sie dowiedzieć czy jest dużo przypadków, ze korzystajac z Allegro Smart kurier DPD nie dostarcza paczki przez kilka dni i przedkłada codziennie dostawę, bądź zostawia w przypadkowym punkcie DPD (mimo, że jestescie w domu), a nie najblizszym miejscu zamieszkania i oznacza ze nie bylo Was w domu? U mnie to juz 3ci raz i telefon do Kuriera oraz DPD nie pomaga... zastanawiam sie czy to kwestia tego konkretnego Warszawskiego oddzialu czy moze globalna i przesyłki są traktowane jako drugi priorytet przez to że to Smart Allegro...

Sprawa byla tez zglaszana do DPD.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IgusiaQ nie mam za bardzo jak odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ takie zgłoszenia do mnie nie trafiają. Przykro mi, że masz problem z kurierem DPD, trudno odnieść mi się też do tego jako kupujaca, ponieważ najczęściej zamwiam przesyłki z dostawą do punktu, lub automatu. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@IgusiaQ globalna w Szczecinie jest podobnie, mniejsze paczki trafiają czasem do punktu od razu 😞 a kiedyś miałem przypadek że była przesyłka z 6 paczek, 2 zawieźli do punktu a 4 dostarczyli do mnie, dziwny bałagan, albo paczka do odbioru w punkcie po nieudanej próbie doręczenia a jak stawiłem się po paczkę to okazało się że paczka na samochodzie w doręczeniu  😞 przestałem zamawiać DPD bo szkoda nerwów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

potwierdzam wpis @kostas11 w Szczecinie DPD to kabaret i totalny chaos

nam nie odbierają w terminie przesyłek - brak możliwości technicznych - tak napisało mi allegro po złożonej reklamacji - mimo, że nadal serwis z uporem deklaruje naszym kupującym że jest inaczej

przesyłki codziennie (nie dotyczy to allegro) próbuje do nas do firmy dostarczyć 3 -4 różnych kurierów dpd o różnych losowych godzinach, czasami jak piszą przedmówcy po kilkudniowym przetrzymywaniu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED kilka dni temu dostawa 2/2 i zgadnij, jedną przywozi kurier o 12 a drugą o 13 gościu na rowerze z Punktu, po rozmowie dowiedziałem się, to że są razem nie ma znaczenia paczki do 10 kg trafiają na punkty a paczki cięższe i gabaryty rozwozi inny kurier, kabaret 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Novamente1
#8 Zapaleniec#

Sytuacja wydaje się od połowy 2022 roku jakby coraz bardziej rosła i rozwijająca się... Kiedyś nie znałem lepszej firmy kurierskiej (pomijając sprawny InPost) ... w tej chwili uważam DPD za żenadę na rynku kurierskim... również Warszawa / Białołęcki Tarchomin - Nowodwory. Paczki dostarczane na noc, często po kilku dniach... po tygodniu lub prawie dwóch... Po magazynowaniu kilkukrotnym... Szkoda, bo lubiłem tą firmę bardzo... i często napiwkowałem kierowców... Nigdy więcej!

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Novamente1 może to kwestia samego kuriera? Po drugiej stronie Wisły nie narzekam. W mojej dzielnicy kurier super, zawsze wszystko dostarcza i, wg śledzenia, jest tego dnia, w który powinien. 

oznacz moderatorów

Novamente1
#8 Zapaleniec#

już wszystko wiem 🙂 Magazyn Centralny i jego wysłannicy paczkowi mają na klienta wywalone... ogólnie firma ma problemy z brakiem ludzi do pracy, młodzi mają wywalone na przełożonych i stabilność pracy i nie słuchają przełożonych podlegając pod konkretny punkt na dzielnicy... aroganccy, po prostu "wolni" jak im się póki co wydaje... Życie zweryfikuje...

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Ogólnie kurier to firma zewnętrzna (podwykonawca). Nie jest on pracownikiem DPD, więc nie ma on przełożonego w DPD (ale może mieć w swojej firmie). 

oznacz moderatorów

anka1004
#1 Nowicjusz#

Kurier DPD notorycznie zostawia przesyłki w punkcie pick-up, mimo obecnosci w domu. Nawet nie podejmuje próby dostarczenia pod adres. Przesyłki od razu laduja w punktach typy żabka. Nie odbieram takich przesyłek, zgłaszam to do sprzedawców i dpd, ale nic się nie poprawia. Fatalna firma kurierska. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

U mnie jak się zmienił kurier na rejonie to standard, pije kawę z rana przy oknie, wiem że ma dla mnie paczkę, podjeżdża pod blok, paczki dostarcza chyba tylko na parter a później cyk dostaje wiadomość że paczka do odbioru w Żabce po drugiej stronie ulicy 

Osobiście mi to nie przeszkadza gdyż mogę paczkę sobie w dowolnej chwili odebrać 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

U mnie pod Grodziskiem podjeżdża pod żabkę i przez 2 godziny pali papierosy z ładnymi dziewczynami ze sklepu później bierze kawe na wynos i jedzie do domu. 

Co to bedzie jak wprowadzą 4 dniowy tydzien pracy.

oznacz moderatorów