anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ze sprzedającym - zniknęła

trempes
#8 Zapaleniec#

Trwający spór został zamknięty przez obsługę allegro bez powiadomienia. Sprawa podjęta w sporze nie została rozwiązana. Jak podejść do tematu? Jak wznowić spór? Wygląda na kolesiostwo...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@trempes O ponowne otwarcie Dyskusji poproś Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Zostały zmienione zasady - Dyskusja zostaje zamknięta automatycznie, gdy ją porzucisz i się nie wypowiadasz przez dłuższy czas.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@trempes Cześć! Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę Cię o dopowiedzenie - którą dyskusję masz na myśli? Jeśli chodzi o ostatnią (dotyczącą filtrów), ona wciąż jest otwarta. Po 14 dniach od jej otwarcia możesz oznaczyć ją jako nierozwiązaną.
Jeśli jednak chodzi o inną sprawę, po 30 dniach bez jej oznaczenia system automatycznie przypisuje jej status "rozwiązana". Potrzebę jej ponownego otwarcia zgłoś nam proszę przez formularz lub czat

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

trempes
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedzi, nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu.

@ko_alka 

Mam na myśli dyskusję do oferty numer 10126357422. Zakup dokonany w lutym 2021, spór trwa od kwietnia. Jest tam bardzo wiele wpisów. Ostatnio odpowiadałem 3 dni temu. Nie mogę porozumieć się ze sprzedawcą. Obsługa allegro nie angażuje się w moim sporze i być może nawet go usunięto.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@trempes Dziękuję za numer oferty. Zgłosiłam już potrzebę ponownego otwarcia dyskusji z prośbą o szybką interwencję. Mam nadzieję, że ta sprawa szybko się rozwiąże. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

trempes
#8 Zapaleniec#

@ko_alka 

Czy wiadomo dlaczego dyskusja została zamknięta? Potwierdzają się moje obawy o kolesiostwo?
Czy jest szansa umożliwienia mi wystawienia opinii do tej tranaskcji? Nie wystawiłem opinii gdyż liczyłem na polubowne załatwienie sprawy i wystawienie 'pozytywa' Niestety tak sięnie stało, spór się przeciąga i nadal nie jest rozwiązany i chciałbym wystawić należnego negatywa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@trempes Dyskusja ma status "nierozwiązana" i cały czas masz możliwość wypowiedzenia się w niej. Znajdziesz ją w zakładce Lista dyskusji. Konsultant Allegro jest bezstronny i robi wszystko, aby Ci pomóc. Ponownie zainterweniował w sprawie. 
Jeśli chodzi o drugą kwestię, od zakupu minęło ponad 90 dni i po tym czasie nie ma technicznej możliwości wystawienia komentarza. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

trempes
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Tak, teraz dyskusja jest dostępna, jednak przed zgłoszeniem problemu nie można było się na nią dostać i nie była dostępna w zakładce 'Lista dyskusji'

oznacz moderatorów