anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziecko kupiło przedmiot na licytacji

Client:47711169
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry, mam taki problem że w dniu dzisiejszym moja 13 córka kupiła na licytacji na moim koncie telefon bez mojej zgody i o całym fakcie poinformowała mnie dopiero po wygranej licytacji. Mam pytanie czy w jakiś sposób można odstąpić od zakupu wylicytowanego przedmiotu oraz czy w jakiś sposób finansowo odpowiadam za zakup córki?
oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:47711169  Jeżeli kupiła od firmy, w zakładce Kupione możesz zwrócić.Jeżeli od osoby prywatnej, napisz do sprzedawcy i wyjaśnij.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dobrze, że 12 pozostałych córek nic nie kupiło😉

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:47711169  Ach te dzieci mój synek też mi taki "prezent" zafundował przed laty zbieram numizmaty to kupił mi takiego jednego ładnego za 1500 zł .Zwróciłem prowizję ,przeprosiłem i nie było kłopotu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:47711169 No oczywiście, że odpowiadasz za córkę, również finansowo (jak to rodzic).

PS Masz 13 córek?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Knowhere  A co w tym dziwnego mój kolega ma 12 sztuk ale nie same córki ale szacun dla niego w okolicy nikt mu nie dorównuje.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety No to rzeczywiście szacun, 12x500, mało kto ma tyle na umowie😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne da się to wyjaśnić i porozumieć z sprzedającym, tylko skontaktuj się z nim.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47711169  tak odpowiadasz za córkę 🙂

Firma odstąp od umowy nawet przed wysyłką.

Jak osoba prywatna dogadaj się, wytłumacz.

Zakup na zwykłym allegro obejdzie się bez kosztów tam można wystąpić o zwrot prowizji, zakup na allegro lokalnie i opłaciłaś lub wypełniłaś formularz dostawy oddaj prowizję bo jest bezzwrotna. Jak na lokalnie nic nie robiłaś to nie rób nie naliczą prowizji.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47711169 Niczym się nie przejmuj. Jeśli to zakup na Allegro od firmy-sklepu, wyślij mailem rezygnację i nie musisz już płacić. Jeśli to zakup na Allegro Lokalnie, też nie musisz płacić, tam po pięciu dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą. Jeśli to zakup na zwykłym Allegro od osoby prywatnej, została zawarta umowa i powstał obowiązek zapłaty, ale tylko sąd do zapłaty może Cię zmusić. Sprzedawca do sądu raczej nie pójdzie 🙂

Sprzedawca nie może Cię obciążać żadnymi kosztami prowizji i innymi opłatami Allegro, to niezgodne z regulaminem serwisu. 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

13 letnia córka tumoki

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Podobno wiesz co to czarny humor, a nie wyczułaś sarkazmu w postach co niektórych osób? Hm😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No i proszę,niedawno pouczało a teraz namawia do łamania prawa.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia😁 jak się pracuje w marketingu, to różne głupoty się wygaduje i trzeba przy tym zachować kamienną twarz😏

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

bom dziś porobiona po wczorajszym i przedwczorajszym i .................

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Za dużo zjadła(wypiła) katarzynek z Torunia.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@katarzynab1712 porobiona czy podrobiona😁

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

naje... walona

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Cierp ciało, jakżeś chlało😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

żeby tylko chlało ................

oznacz moderatorów