anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna nowa wersja powiadomień emailowych

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Od ok. miesiąca czy półtora co parę lub co kilkanaście dni przychodzi jakaś dziwna wersja powiadomień z której nie ma sensu korzystać. Pokazuje mi ona parę ofert i przycisk "Zobacz wszystkie nowe". Chcę starej wersji! Małe ikony i wszystkie nowe aukcje w emailu! Bez przycisku "pokaż wszystkie nowe" który nie pokazuje nowych tylko wszystkie aukcje. Mam duże powiadomienie, najczęściej pojawia się kilkaset lub kilkadziesiąt przedmiotów pod każdym i nie ma mowy bym zastanawiał się łażąc po Allegro które są nowe a które widziałem wczoraj. Chcę starej dotychczasowej wersji powiadomienia. Codziennie skrupulatnie przeglądam powiadomienie email. Tym ciekawsze jest że jak odpisuję z kciukiem w dół, że nowa jest do niczego to stara wersja wraca (na dzień, dwa, dwa tygodnie) a potem znowu przychodzi ta marna nowa bezużyteczna. Jeśli się to nie zmieni, to dalsze obserwowanie nie ma żadnego sensu. Nie używam i nigdy nie będę używał smartfona, tylko komputer stacjonarny. A ta nowa wersja nawet dla użytkowników smartfonów jest bezużyteczna.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sniezny_08 Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Obecnie nie planujemy zmian w wyglądzie powiadomień. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

No to skoro nie planuje zmian to trzeba było nie zmieniać starego wyglądu, bo jak widać nie zawsze zmiany są potrzebne.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not  musiałem 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=XC_r3h2GuHA

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

A dzisiaj po latach ładnie uporządkowanego powiadomienia znow przyszło nowe, nieczytelne! Znowu zmieniacie?

oznacz moderatorów

ulala1976
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Obecnie nie planujemy zmian w wyglądzie powiadomień.Czy Pani Moderator czytała co napisał sniezny_08 nie pytał czy planujecie tylko napisał iż pomyłką jest nowy wygląd powiadomień.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sniezny_08  Ten sposób był już tu wspominany i jest wiele krytyki ale nadal jest.Jak czytasz nie zamierza Allegro nic zmieniać.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@sniezny_08 ja otrzymuję różnie te wiadomości, raz w starej formie, a raz w nowej.

 W nowej odrazu kasuję, jest to wygląd całkowicie nieprzydatny i nikomu nie potrzebny.

Jeśli zaczną przychodzić tylko w nowej formie, to poprostu anuluję wszystkie subskrybcje i dam sobie spokój z kupowaniem na Allegro.

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Ja tak samo. Raz przyjdzie fajne stare a raz to nowe

oznacz moderatorów

sniezny_08
#9 Pomysłodawca#

Nie widziałem tego wątku, całkiem miło że nie jestem sam w swoim osądzie.

oznacz moderatorów