anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Facebook, TikTok Polityka prywatności.

ZakupyMaawSport
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałby zasięgnąć informacji dlaczego w polityce Prywatności akceptując warunki widnieją partnerzy Allegro miedzy innymi TikTok i Facebook, dlaczego poszczególne dane sa w jakiś sposób udostępniane serwisom ktore są czyms innym niż platforma sprzedażowa. I czy odznaczając poszczególne punkty w polityce prywatnosci moje dane przekazywane tylko do Allegro a nie do zadnej inne obcej zewnętrznej firmy?, poniewaz moj zamiar zakladajac konto tu to korzystanie tylko Allegro

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZakupyMaawSport Przepraszam, że musiałeś długo czekać na odpowiedź. Możesz mi wskazać dokładnie miejsce, w którym widzisz przytoczone zapisy?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ZakupyMaawSport
#9 Pomysłodawca#

1.jpg

oznacz moderatorów

ZakupyMaawSport
#9 Pomysłodawca#

Jest to w miejscu w ktorym akceptujemy regulamin i zgody w wobec partnerów reklamowych  Allegro, chcialbym sie upewnic czy odznaczajac ( nie akceptujac) poszczegolne punkty, mam pewnosc że strony trzecie nie korzystaja z moich danych. pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZakupyMaawSport Dziękuję za doprecyzowanie.

Akceptując przetwarzanie danych, wyrażasz zgodę na personalizację treści i reklam widocznych podczas przeglądania stron Allegro. Dostęp do danych ma Allegro Sp. z o. o. oraz nasi zaufani partnerzy (część z nich wymieniłeś). Na tej stronie możesz zmienić zgody, żeby ograniczyć dostęp do swoich danych.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące tej praktyki, napisz w tej sprawie na adres: iod@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów