anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

In Post nie wysłał mi kodu do odbioru paczki

kanias1
#7 Wielbiciel#

In post nie wysłał mi kodu do odbioru paczki. Paczka wraca do sprzedawcy. Nie zgadzam się z tym 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ACCURON
#13 Ambasador#

mozna zdalnie odbierac inpost mobile

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź SMS i maila. Jeśli kodu nie ma nigdzie i masz w ustawieniach podany prawidłowy numer telefonu, sprzedawca powinien nadać paczkę ponownie na swój koszt.

oznacz moderatorów

GREGOGK
#10 Popularyzator#

Absolutnie @xyz96 nie ma racji. @kanias1 jeśli masz aplikację mobilną na telefonie, to wtedy nie dostajesz kodu SMSem a InPost nie ma obowiązku wysyłania ci kodu na maila. Jeżeli  takntak jest, to nie jest wina sprzedającego i powinieneś zapłacić za ponowną wysyłkę. 

oznacz moderatorów

kanias1
#7 Wielbiciel#

Nie mam aplikacji i nic nie dostałem na telefon. Nr telefonu jest poprawny.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

to se pobierz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kanias1 Raczej wynika to z tego, że inpost już od jakiegoś czasu nie wysyła powiadomień sms z kodem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere wysyła , dzisiaj odbierałem 2 paczki 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kanias1 Sprzedawca ma obowiązek wysłać Ci towar ponownie na swój koszt. On odpowiada względem Ciebie za nieprawidłowości przewoźnika. Nie masz obowiązku mieć żadnych aplikacji.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Kod przychodzi też na mejla - tam już musiał dostać.

PS Jak kurier, wiozący m.in. paczkę sprzedającego, będzie miał wypadek i rozdupcy busa w drobny mak, w związku z czym kupujący nie dostanie takiej przesyłki, to też będzie to wina sprzedającego?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kanias1 Przeważnie nie jest to wina inpostu , a Twojej sieci GSM . Bywa jednak ,że system zawiedzie , ale wówcza nie masz powiadomienia SMS i e-mail .Sprawdź skrzynkę łącznie ze spamem .

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jakoś miliony osób codziennie dostaje sms-y z kodami, a ty nie dostałeś? Trudno w to uwierzyć. To zapewne Twoja wina. Trzeba było włączyć telefon, albo prawidłowo podać numer telefonu (9 cyfrowy bez 0 na początku)

oznacz moderatorów