anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać zdjęcie do opinii transakcyjnej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wojtak_w2
#1 Nowicjusz#

Chce wystawić opinie dla sprzedających i chciałbym wystawić zdjęcia w opinii.jak mam to zrocbic ?

 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
xyz96
#21 Demiurg#

Do komentarza wystawianego sprzedawcy nie dodasz zdjęcia.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wojtak_w2foto możesz tylko dodać w Opinie o produkcie 

oznacz moderatorów
autotomcar
#9 Pomysłodawca#

a jak dodać to zdjecie w opini o produkcie? bo nie widzę takiej opcji? Kod html ?

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
dusia-bis
#8 Zapaleniec#

A ja chyba coś źle zrobiłam, bo dodałam zdjęcie i owszem pojawiło się pod moją opinią dot. produktu, ale pojawiło się również dodatkowo poza tekstem. Co zrobiłam nie tak? Widzę, że nie tylko ja mam ten kłopot, bo przeglądałam opinie czegoś co mnie zainteresowało no i ten sam problem. Np tu https://allegro.pl/oferta/pudelko-kartonowe-wzory-pudelka-ozdobne-37x32x32-6719089120?snapshot=MjAyM...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dusia-bis czy masz na myśli to, że są też na górze karty? To nie jest błąd ani kłopot, tak to wygląda poprawnie 🙂 Dodaliśmy galerię zdjeć do sekcji "o produkcie", więc każde dodane zdjęcie pojawia się również na górze karty.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dusia-bis
#8 Zapaleniec#

Aaaa takie buty. No to ok, bo już myślałam, że to ja coś namieszałam. Dziękuję

oznacz moderatorów
Svinecka
#1 Nowicjusz#

Gdzie jest taka opcja? Wchodzę w oceń zakup i mogę tylko napisać opinie i dać gwiazdki. Nie ma żadnej opcji dodania zdjecia

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Svinecka, na pewno próbujesz dodać opinię o produkcie, a nie o sprzedającym? Opinię o produkcie dodasz poprzez zakładkę Kupione.

mr_oma_0-1627390666599.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
romans1988
#7 Wielbiciel#

no niby tak ale nie do końca

żeby dodać zdjęcia trzeba wejść osobno w dodanie oceny o produkcie (poprzez rozwinięcie trzech kropek i wybranie tej opcji), bo inaczej można tylko wystawić gwiazdki i dodać słowną opinię -> nie ma możliwości dodania zdjęcia! Jest to bardzo nie intuicyjne. Prawdopodobnie ocenianie wszystkiego na raz miało pomóc, a uniemożliwiło dodawanie zdjęć do produktu.

Przykład poniżej:

romans1988_0-1633510853923.png

niby w którym miejscu można dodać zdjęcie przy ocenianiu produktu???

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@romans1988 masz rację, aby mieć możliwość dodania zdjęcia należy wejść w formularz oceny przez zakładkę Moje zakupy. Dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę, zgłosiłam to 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
romans1988
#7 Wielbiciel#

i gdzie moje monety za usprawnienie 😄 ?

oznacz moderatorów
krissakus
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę, zgłosiłam to...

 No i co z tego, że pani zgłosiła... Nic się nie zmieniło. Jeżeli jednocześnie oceniamy sprzedawcę i produkt NADAL nie ma opcji dodania zdjęcia!!!

oznacz moderatorów
SciCalc
#1 Nowicjusz#

A jak dodać zdjęcie gdy ocenialiśmy nie wiedząc że można dodać zdjęcie?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@SciCalc to już tylko przy następnym zakupie. Opinie niby można usunąć ale już drugi raz się nie wystawi.

oznacz moderatorów
yaga73
#7 Wielbiciel#

Dodałem opinie o produkcie i nie dodałem zdjęć. Czy jest już jakaś opcja edytowania opinii i dodania zdjęć?

oznacz moderatorów
-BratBolka-
#2 Obserwator#

Próbuję w to uwierzyć, ale przychodzi mi to z wielkim trudem, że w jednym z największych portali aukcyjnych w Polsce przez 3 lata, bo w 2021 r. ten problem został zgłoszony, w dalszym ciągu nie można w dowolnym momencie dodać zdjęcia? 😞 Czy to jest aż tak wymagająca funkcja, że nie można jej w końcu wdrożyć? Co ma zrobić osoba, która oceniła sprzedającego i produkt (bo daliście od razu taką hurtową możliwość) i jeszcze chciałaby dodać zdjęcie.

No nie zrobi już nic...ale tak jak ja, dowie się o tym po fakcie.

Szanowni Państwo, którzy to czytacie, to trochę słabo, żeby tak prostej funkcji, która była sygnalizowana, nie móc wprowadzić przez tyle lat. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
wandah
#1 Nowicjusz#

w sumie powinna być opcja dodania zdjęcia do opinii o sprzedającym, bo jeśli np produkt przyjdzie w uszkodzonym opakowaniu, to jest związane ze sprzedającym a nie z produktem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wandah dziękuję za Twoją sugestię! Jeśli uszkodzona jest cała przesyłka to do uszkodzenia mogło dojść w transporcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów