anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę oznaczyć dyskusję ze sprzedawcą jako nierozwiązaną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kluska-k2
#1 Nowicjusz#

Jak zaznaczyć, że dyskusja nie została rozwiązana?

 

Edytowano 15.03.2023

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@kluska-k2 Możesz to zrobić po 14 dniach od jej założenia. Pojawi się taki przycisk. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
  • 7 dni – po tym czasie – jeśli nie dojdziecie do porozumienia – kupujący może oznaczyć jako nierozwiązaną Dyskusję rozpoczętą z powodu niedostarczonych zakupów.
  • 14 dni – po tym czasie kupujący może oznaczyć jako nierozwiązaną Dyskusję rozpoczętą z pozostałych powodów.
  • pojawi się niebieski przycisk .
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
reboot23
#11 Animator#

@xyz96 @mdrogeria otworzylem dyskusję 15 grudnia 2022 o 20:02 czyli kwadrans temu minęło 7 dni (nie dostałem towaru).

W jakiej formie pojawia się możliwość oznaczenia dyskusji jako nierozwiązanej? Mam kliknąć "zakończ dyskusję" a potem "nie potwierdzaj"?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@reboot23 poczekaj jeszcze proszę na wypowiedź pracownika Allegro w dyskusji, a później tak - kliknij proszę "zakończ dyskusję" i zaznacz, że problem nie został rozwiązany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusję jako nierozwiązaną oznaczasz po 14dniach i będziesz miał taką możliwość.😊

oznacz moderatorów
reboot23
#11 Animator#

Pod linkiem wyżej jest napisane, że jeśli nie dostanie się towaru, to wtedy w ciągu 7 dni można oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną, ale nie widzę w którym miejscu to się robi.

oznacz moderatorów