anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przeprowadzić bezpłatnie aktywacje konta

Client:87406722
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę wziąć udziałów w jakiej kolwiek licytacji i jak mogę bezpłatnie zrobić aktywacje konta żeby móc licytować. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87406722 Aby móc licytować nie musisz przeprowadzać żadnej aktywacji. Musisz tylko mieć uzupełnione tu; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/ wszystkie i poprawne dane osobowe.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87406722 możesz aktywować konto, aby w pełni korzystać z wszystkich opcji Allegro, na trzy sposoby: 
za pomocą Szybkiej wpłaty online - żeby to zrobić wybierz bank z listy dostępnych banków, wpłać kwotę 1,01 zł na nasz rachunek. Twoje konto aktywujemy w ciągu 3 dni roboczych, a przelaną kwotę w całości zwrócimy na Twój rachunek bankowy.
Wykonując przelew elektroniczny - jeśli Twojego banku nie ma na liście banków wybierz proszę opcję "Przelew z innego banku". Skopiuj podane dane i zaloguj się na stronie Twojego banku. Wpłać 1,01 zł na wskazany przez nas numer rachunku, ta kwota zostanie Ci zwrócona.
Możesz też  Aktywować konto podczas zapłaty za przedmiot -  zrób zakupy na Allegro i zapłać
za nie szybkim przelewem przez Allegro Finanse. Jeżeli płatność obsłuży PayU, Twoje konto zostanie automatycznie aktywowane.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów