anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę skorzystać z Allegro protekt

MAMY ROZWIĄZANIE!
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#
  • Kupiłam na Allegro 3 miesiące temu telefon iPhone 7.

Telefon nie posiada numeru imei na obudowie dokładnie na tacce karty sim

o czym nie wspomina sprzedające w aukcji. A ten numer i ta tacka  jest integralną częścią telefonu po której można sprawdzić oryginalność telefonu.

Nic w tym by nie było dziwnego gdybym mógł skorzystać z Allegro Protekt ponieważ przedmiot nie jest zgodny z opisem.

Moje pytanie brzmi jakie dokumenty są potrzebne by skorzystać z programu Allegro protekt. 

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
LEW433
#21 Demiurg#

Napisałem Ci co należy zrobić!

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@LEW433 ona nie chce składać reklamacji tylko zrobić zwrot który jej nie przysługuje.

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Chce skorzystać z programu Allegro protekt gdyż przedmiot nie jest zgodny z opisem to cała sprawa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Żeby skorzystać z Allegro Protect należy spełnić określone warunki i : https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-protect/warunki-skorzystania-z-allegro-protect-qzdAg...

zacznij od otwarcia dyskusji i złożenia reklamacji z tytułu rękojmi na niezgodność towaru z opisem i jak po 14dniach nie dojdziecie do porozumienia to dostaniesz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

a na AL: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Walczę z wami już od tygodnia 

dyskusja rozpoczęta pomoc od Allegro nie spełniła moich oczekiwan

nie rozumiem w czym problem sprzedawca handluje nie oryginalnymi telefonami wy macie problem z opisem aukcji

brqk tam istotnej informacj o braku nr imei

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytając twoje odpowiedzi to ty nie rozumiesz jak działa dyskusja i rekompensata ale jak uważasz że wszyscy tu cię okłamują i ty masz rację to zgłoś na Policje>skoro handluje podróbkami.

oznacz moderatorów
cFiat
#12 Orędownik#

Bo nie rozumiesz co do ciebie ludzie piszą, nie wykonujesz podstawowych działań, brak jakiejś klapki lub zastosowanie zamiennika (ewentualnie nawet oryginała zakupionego później) nie jets różnoznaczne z tym że cały telefon jest NIEORGINALNY. Aby to stwierdzić należy przedstawić na to DOWODY. To tak jak być kwestionował nabicie numeru VIN na aucie bo nie ma naklejki na słupku. 

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Dyskusja nie jest od spełniania Twoich oczekiwań tylko od rozwiązania problemu (lub zweryfikowania czy on w ogóle istnieje).

 

Byłaś u rzeczoznawcy czy rzucasz oszczerstwa bez pokrycia?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-k-a-j-a- w sprawie nr 30029068 napisaliśmy dokładnie co należy zrobić, aby wniosek mógł zostać ponownie rozpatrzony. 
Sprzedawca może oczekiwać odesłania produktu, aby z wadami i zgłaszaną niezgodnością się zapoznać, dlatego wniosek zostanie rozpatrzony dalej:
- po odesłaniu towaru Sprzedawcy, jeżeli ten reklamację odrzuci lub sprawy nie rozwiąże;
- po przedstawieniu potwierdzenia zgłoszenia sprawy funkcjonariuszom policji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Dlaczego oszust ma decydować w sprawie.

A telefon jest dowodem w sprawie.

Sposób w jaki Allegro pomaga jest żenujacy. Niezgodność przedmiotu z opisem jest wręcz kolosalna a wy za wszelką cenę nie chcecie mi pomoc w rozwiązaniu sprawy

wizerunek Allegro jako bezpiecznej platformy do robienia zakupów padł w moich oczach 

brak pudełka ładowarki oraz nr imei świadczy o nieorginalnosci telefonu 

ale wy idziecie z zaparte nawet kontakt telefoniczny z waszym działem nie jest możliwy

po prostu zero profesjonalizmu 

z powazaniem

oszukany na allegro

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@-k-a-j-a- Opanuj się - nazywanie kogoś oszustem bez wyroku sądu jest ryzykowne 🙂
Poza tym - nie masz kompletnie pojęcia o czym mówisz.
Życzę powodzenia 🙈

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

macie tutaj idealny przykład jak długoterminowo działa wasz system gnojenia sprzedawców i wymuszania na nich zwrotów wszelkiej maści używanych (wręcz zużytych) przedmiotów oraz wymuszania zwrotu pełnej kwoty zapłaty pod groźbą negatywa  🙂

 

Dyskusja jak z kamieniem i tylko "ja chce" "dej mi", żadne logiczne argumenty nie docierają; żadne logiczne pytania nie znajdują odpowiedzi. Tak miał wyglądać ten portal?

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Macie tu przykład jak osoba pracująca w Allegro pomaga w rozwiązywaniu problemow

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@-k-a-j-a- Czyli jednak tak jak pisałem > coś kombinujesz > chcesz zwrot z AP > bez odesłania telefonu bo jest "dowodem w sprawie" > czyli chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko > miło, że nie kombinujesz😁👺

 

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Jak pisałem już wcześniej chce oddać telefon sprzedawcy osobiście aby mógł się odnieść co do jego stanu a on nie jest ta forma zwrotu zainteresowany wiec jak mam to rozumiec

brak profesjonalizmu i chęci pomocy poszkodowanemu tak wam Allegro  pomoze

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Sprzedawca nie ma obowiązku Cię przyjmować u siebie osobiście jeśli prowadzi sprzedaż internetową.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@la_nika Samo zgłoszenie sprawy na policji nie jest jest jednoznaczne z tym, że oskarżenia o handel podróbkami mają jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości - samo to wystarczy aby przyznać rekompensatę? Co jeśli oskarżenia okażą się być wyssane z palca?

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Mam już iPhone 7 i wiem jak działa. 

oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Przedmiot nie jest zgodny z opisem i tyle 

 

brak profesjonalizmu ze strony Allegro 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@-k-a-j-a- Dyskusja z Tobą to jak kopanie się z koniem > Ty chcesz i tak ma być > bez dyskusji 👹

oznacz moderatorów