anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odesłać towar, jeśli umówiłem się ze sprzedawcą na wymianę na inny model. Czy mam zrobić zwrot?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Maruda555
#7 Wielbiciel#

Czy zrobić zwrot i podać numer konta? Umówiłem się na wymianę towaru a nie na zwrot pieniędzy.

Czy odesłać na własny koszt i liczyć na to, że sprzedawca przyśle nowy towar?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Należy także uzgodnić jak ma dojść do tej wymiany, jeżeli reklamujesz to na koszt sprzedającego(po uznaniu reklamacji), możesz zrobić zwrot i kupić inny , odpowiedni model.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Maruda555 Jeśli chcesz wymienić towar, możesz skorzystać z darmowego zwrotu. Wtedy sprzedawca prześle Ci inny produkt, ale musisz mu zapłacić za ponowną wysyłkę. Druga opcja - zrób zwrot, sprzedawca odda Ci całą wpłatę, a Ty kup nowy towar z darmową dostawą, jeśli masz Smart.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Jeśli wysyłka była płatna i sprzedawca miałby zwrócić jej koszt kupującemu i ponownie wysyłać kolejny zakupiony towar - to raczej bym na to nie liczył. Prędzej będzie CL - sprzedawcy jednak potrafią "liczyć", tak samo jak  i kupujący. Sprzedaż na Allegro nie ma nic wspólnego z działalnością charytatywną. Nawet Allegro zarabia na każdej transakcji - nawet przy zwrocie, a sprzedawca jest " plecy".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów