anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odnaleźć aukcje po tytule przelewu bankowego?

Mariuszstrobin
#7 Wielbiciel#

Witam. Syn kupił coś ponad miesiąc temu używając mojego konta bankowego i mam tylko w tytule jakiś numer allegro.pl.Czy mogę sprawdzić co to było i od kogo?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A dostępu do konta Allegro nie masz?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mariuszstrobin raczej niemożliwe jeżeli nie jesteś właścicielem konta allegro na którym została dokonany zakup. Allegro Ci nie poda takich danych.

oznacz moderatorów

Mariuszstrobin
#7 Wielbiciel#

Mam dostęp bo to było moje konto. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Mariuszstrobin No to sprawdź zakładkę "moje zakupy"

oznacz moderatorów

Mariuszstrobin
#7 Wielbiciel#

Już sprawdzałem ale są tam tylko rzeczy które ja zamawiałem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupił z twojego konta, a sprawdzałeś tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione?login=success

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mariuszstrobin a może syn dokonał tylko płatności z Twojego konta bankowego a konto allegro mógł sobie założyć inne własne. Na poczcie też nie masz żadnych wiadomości?

Może ukrył zakup.

Może moderatorki mogłyby to sprawdzić jak to było z Twojego konta allegro  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Chyba musisz poważnie porozmawiać z synem 🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mariuszstrobin Na Twoim koncie nie ma żadnych ukrytych zamówień, zatem syn zrobił zakupy ze swojego prywatnego konta. 

Jeśli ta transakcja Cię niepokoi, to najlepiej będzie szczerze porozmawiać z synem i dopytać o te zakupy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Mariuszstrobin
#7 Wielbiciel#

Ok. Dziękuję 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Czyli po prostu Twój syn zakupił przedmiot ze swojego konta na Allegro.

Natomiast płatność - zapewne zapłacił kartą, blikiem lub przelewem z konta - do tych wszystich danych musiał mieć dostęp. Więc jest to sprawa pomiędzy Tobą - a Twoim synem, musicie to sobie wyjaśnić.

No, chyba, że chcesz złożyć do Allegro oficjalne zawiadomienie i doprowadzić do zablokowania konta swojego syna - ale w tej sprawie pisz bezpośrednio do Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów