anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odnaleźć kontakt do sprzedającego ? Znam login .

judak
#7 Wielbiciel#

W maju dokonałem zakupu (ok.400 zł) w przedsprzedaży, dokonałem przelewu należnej kwoty. Nieopatrznie usunąłem zakup z listy, wcześniej wystawiłem też chyba komentarz , kopię przelewu gdzieś zapodziałem. Dostawy spodziewałem się w listopadzie jednak nie dotarła. Historię zakupów w Allegro odtworzyłem uzyskując w ten sposób datę zakupu, numer aukcji i login Sprzedającego. Jak go odnaleźć, jak nawiązać z nim kontakt ???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@judak Jak masz jego login to możesz napisać do niego przez Centrum Wiadomości albo pytanie do sprzedającego wchodząc w jakąkolwiek jego ofertę. Jeżeli zależy ci na numerze telefonu, to musisz odszukać powiadomienia mailowe od Allegro, które dostałeś po zakupie. Tylko tam są pełne dane sprzedającego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak napisz, zakup w maju.🙂

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#
  • @LEW433 Napisać może bezproblemowo przez CW, ale dyskusji po takim czasie od zakupu już raczej nie otworzy. 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak napiszę przez ten link który podałem, to allegro wyśle do sprzedającego powiadomienie i otworzy dyskusję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 ty zawsze podajesz najlepsze linki, w ogóle jesteś najlepszy na AG 😄

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@judak Skoro znasz login sprzedającego, kontakt z nim nawiążesz przez "Centrum wiadomości".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów