anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskac pieniadze

Client:74885365
#7 Wielbiciel#

Nie muwcie ze mam na koncie pieniadze chodzilam co dziennie ma wyciag z kata nie ma moich pieniedzy wiec nie muwcie a ten kto sprzedal pilota. Jest oszustem zaczynam sprawe do sadu ja mam dobry bank

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:74885365 Przelew od Sprzedającego za zamówienie numer 929bd3f1-d6c5-11ec-adfd-85d58f3af2a4 został zlecony 2022-05-30 o 19:52:28.

Na Twój adres mejlowy prześlemy Ci potwierdzenie przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:74885365
#7 Wielbiciel#

Chodzilam co dzień. Do banku zwrotu nie bylo ja ma solidny bank oddajcie pieniadze

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:74885365 A ja ma wrażenie, że Ci się nudzi. Zakładanie kolejnych 5 czy 10 wątków w tym samym temacie Ci nie pomoże.

Napisz > tylko po polsku > o Jaką transakcję chodzi > za co zwrot > daty transakcji i zwrotu > może podasz jakieś numery > poprosimy o pomoc nasze miłe Panie > napewno wszystko się wyjaśni. Napisz na spokojnie > bez wyzwisk, bo to jest karalne > i sprawdzaj to co napisałeś przed kliknięciem "publikuj"

oznacz moderatorów

Armest
#9 Pomysłodawca#

@Ziolko39   a co tu wyjaśniać, skoro moderacja już wszystko wyjaśniła. I teraz i wcześniej.

Rzeczywiście wiele osób nie ma nic do roboty, jak tylko wyjaśniać osobie niepiśmiennej, że ziemia jest okrągła...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Tak tojest jak się nie wie, że wpis "7 godzin temu" w jednym poście = wpisowi "7 godzin temu" w drugim poście. A teraz tłumaczenie dla niekumatych > obydwa wpisy były pisane w tym samym czasie i jeszcze niewidoczne dla drugiej osoby.

To jak z tą Ziemią > jest okrągła czy nie ? > a może podpiera się na 4 -ech żółwiach ?

oznacz moderatorów

Armest
#9 Pomysłodawca#

Podpierać to się możesz laską - a na czterech żółwiach ziemia może się opierać.

A teraz tłumaczenie dla niekumatych :  podpierać się można czymś a opierać się można na czymś.

Hahaha.   Taki żarcik.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chodzisz do banku i chodzisz po wątkach, a po co ? załatw sprawę raz. Wygląda ze brak Ci zajęcia ale i także wiedzy jak załatwić sprawę.🤣

oznacz moderatorów

Marc_Oz
#11 Animator#

Na Morele.Net tez tak mają. Tam też nie wie lewica co czyni prawica. System Korpo działa nie tylko na Allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Marc_Oz Przelew od Sprzedającego za zamówienie numer 929bd3f1-d6c5-11ec-adfd-85d58f3af2a4 został zlecony 2022-05-30 o 19:52:28.

Więc niemożność znalezienia go wynika albo z winy "ja ma solidny bank" > lub ktoś nie potrafi poruszać się po własnym rachunku. Gdzie tu wina Allegro ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  Ja tylko chciałbym zwrócić  uwagę że zlecenie przelewu to całkiem nie to samo co wykonanie przelewu.

To tak przy okazji, bo widzę że kumatych inaczej jest tutaj  całkiem sporo.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. Na Twój adres mejlowy prześlemy Ci potwierdzenie przelewu. To są wyjaśnienia @ko_alka skopiowane przeze mnie. Poprzednio też.

oznacz moderatorów