anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić tylko wybrane przedmioty ze scalonej gotowej, wspólnej ich listy od jednego sprzedawcy?

APENTUA
#1 Nowicjusz#

Mam np 10 przedmiotów wylicytowanych od 1 sprzedawcy. Mieszczę się w ilości przewidzianej na wspólną paczkę. Sprzedawca ok, często u niego licytuję i robię zakupy, dogadujemy się, jest fajnie.

Ze względu na pewną zaistniałą sytuację chcę uregulować płatność tylko za np 6 z 10 rzeczy bo te 4 były zakupione wcześniej i w porę nie zakończyłem transakcji, w związku z tym sprzedający wystawił je ponownie. 

Tak ma ustawione własne zasady. Z reguły wywiązuję się ale tym razem w przypadku najwcześniej wylicytowanych przedmiotów przekroczyłem termin a planowałem połączyć oferty w 1 przesyłkę..

Niestety, przy liście połączonych pozycji, nie jestem w stanie kliknąć "opłać zakup". Jest nieaktywny bo część jest już niedostępna. Z całej listy też nie mogę wyłączyć pozycji, za które chcę wysłać płatność bo system nie ma opcji wyboru pola przy każdej rzeczy z listy. Jest to ewidentny brak elastycznej selekcji przy finalizowaniu transakcji. 

Mogę połączyć wygrane rzeczy od 1 sprzedawcy zaznaczając "opłać zakup" przy każdej z nich ale jeśli w tym momencie nie zakończę transakcji i będę chciał zrobić to jednak później to system nie pozwala mi już rozdzielić pozycje \ odwrócić sytuację z połączeniem przedmiotów w 1 zestaw.

Kłopotliwe wielce i nielogiczne.

Zostaje albo wpłacić samodzielnie na konto za wybrane rzeczy albo anulować całość a tego bym nie chciał.

Poza tym mam aktywny Smart a przy samodzielnej wpłacie wtedy z niego nie skorzystam.

Aktualizacja wprowadzająca możliwości wyboru pozycji z już zespolonej listy zakupów przydałaby się bardzo.

Mogę jakoś obejść przeszkody i zrealizować opłatę bez ręcznego zliczania wartości pozostałych, aktywnych pozycji z listy zakupów i przelewu na konto poza Allegro?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@APENTUA Jeśli raz połączyłeś zakupy, to nie można ich już rozdzielić - nie planujemy wprowadzenia zmian w tym zakresie, ponieważ są to sytuacje marginalne. Nie masz możliwości systemowego opłacenia zakupów, ponieważ minęło 30 dni od wylicytowania produktu - a zgodnie z Regulaminem Allegro masz 30 dni na dokonanie płatności (z licytacji). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów